Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azzal, hogy úgy...

Orbán Viktor azzal, hogy úgy magyaráz a fajelméletről, hogy még Eichmann,Himmler és Hitler is csettintene elvesztette ember jellegét is?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Minden szava igaz Orbán Viktornak, ha belegondolunk láthatjuk a migráció irányát. Egyre többen lesznek míg végül átveszik a kontinenst
2022. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Én meghallgattam, de nem találtam benne semmi kirívót. Orbán amúgy kisebbségi, ha még nem vetted észre.
2022. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Én azért nem ugranék egyből fejest a levesbe, csak mert a Telex hatáskeltés céljából kiragadott egy mondatot a kontextusból.

Az emberek szeretnek csámcsogni és drámázni az ilyesmin (részben tudatosan fogalmazott ilyen nyersen szerintem), bár a faj azért elég erőteljes kifejezés volt, pláne, ha a biológia szigorú terminológiája szerint, fajból csak 1 van (emberi faj) és azon belül létezik több rassz. Ezért az lett volna a helyes, ha rasszot mond, de sokkal korrektebb lett volna, ha etnikumot vagy eltérő szociokulturális háttérrel rendelkező embereket említett volna.

2022. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

20:28: és mivel nem ezt mondta, ebből látszik, hogy hová sikerült mára bepozicionálnia a Fideszt. Valahová Mussolinitől jobbra.

És közben meg pénzt kunyeráltat Navracsiccsal Brüsszelben.

Ekkora pofátlanságot már felfogni is nehéz.

2022. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

A fajelmélet egy eléggé értelmetlen dolog az ember esetében


Mert háát az ember genetikailag 1 faj, nincsenek az embereken belül különféla fajok.

Ez egy idióta fajgyűlölő eszme volt mindig

Amugy Orbán sem mondta komolyan amit mondott, ez csak egy gumicsont, inkább ezen rúgozzanak az emberek mint a magas rezsin vagy az extra infláción ezért is mond ekkora fa szságokat

Apropo, azt ki mondja meg és mi alapján hogy mely ember melyik "faj" tagja?


Pl: Ha van olyan hogy magyar fajta ember, akkor annak kell(ene) lennie egy tudományos leírásának amit tudományosan alátámasztott volna valaki.

Anno a Nácik próbáltak ilyen fajelméleteket összetákolni, nekik sem sikerült pedig ők elszántabbak és értelmesebbek mint orbán Viktátor úr.


Írja le valamelyik birka fidernyák hívő a magyar faj jellegzeteségeit, hogy tudjam hogy én megfelelek-e a kritériumoknak...:D

2022. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán amúgy kisebbségi, ha még nem vetted észre."

Csak ezt ő nem akarja észrevenni. Illetve titkolni/ megtagadni akarja ( egyébként ebből fakad minden frusztrációja).

2022. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

"Orbán sem mondta komolyan amit mondott, ez csak egy gumicsont, inkább ezen rúgozzanak az emberek mint a magas rezsin vagy az extra infláción."


Pontosan erről van szó.

2022. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

6.

"az ember genetikailag 1 faj, nincsenek az embereken belül különféla fajok.


Ez egy idióta fajgyűlölő eszme volt mindig"


Ha egy faj az ember, hogy lehet fajgyűlölő?


Valami felrement.

2022. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
A kérdező valószínűsíthetően krónikus libbantságban szenved,ne bántsátok.🙏
2022. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

"Ha egy faj az ember, hogy lehet fajgyűlölő?"

Úgy, hogy az ostobaság sajnos emberi sajátosság. Van akinél kisebb, van akinél nagyobb, van akinél hatalmas mértékben van jelen. És az utóbbi csoport tagjai nem értik meg hogy az ember egy faj.

De az is benne van, hogy tévesen használják a fajgyűlölő és a rasztista kifejezéseket.

2022. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!