Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha egy magyar...

Fideszesek! Ha egy magyar férfi felcsinál egy fehérbőrű német nőt, akkor a közös gyermekük kevert fajú lesz?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 12:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Orbán Viktor már annyiszor hazudott, de ti woke baloldaliak komolyan elhiszitek, hogy pont ezt a goebbelsi... izé... akarom mondani "nemzeti keresztény" értékezést a fajok keverédésről komolyan gondolta?
2022. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11

A baloldal csicskák gyülekezete, a jobboldaliak a királyak, a kemények. De, hogy mi az a vók, azt nem tudom, eddig nem láttam a Hír Tévén, hogy micsoda az.

2022. júl. 27. 14:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Afrikában sokan próbálkoznak, majmokkal vagy tevékkel, de kevert faj még nem jött létre, mert szerencsére ennek biológiai akadályai is vannak.
2022. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
Akkor lenne kevert faju, ha nègert/arabot dugott volna meg.
2022. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja! Fajtiszta turmix!
2022. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15#+: Nem mellesleg jegyzem meg, hogy nem vagyok "fideszes", - nem is értem ezeket az alaphangulatukban diszkriminatív hangnemű kérdéseket, amelyek így kezdődnek, hogy "Fideszesek/Jobberek/Lipsik!..." -És hasonlók!

Ha nőkhöz szól a kérdés, érthető, hogy "Lányok/Asszonyok!" vagy férfiakhoz úgy szól valaki, hogy "Fiúk!..." De hogy ezt miért kell csinálni, talányos számomra, - a kérdés feltevőjének gondolkodása szerint én nem is válaszolhatok egy ilyen kérdésre, - hiszen (a legnagyobb bánatára) nem vagyok "fideszes"! :D Vicces ember vagy, - csak nem tudni, melyik szinten!

2022. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
#9 Akkor sem lesz az. Ugyanis csak egyetlen emberi faj van, és az afrikai ember is az emberi fajhoz tartozik. Pont ettől volt Orbán beszéde náci beszéd. Kevert fajú soha nem lehet az ember, mert más fajokkal nem képes utódokat nemzeni.
2022. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16

Mindenre válaszoltál, csak a kérdésre nem. 🤣🤣

2022. aug. 1. 12:52
 19/19 anonim ***** válasza:
18#! A 15. választ is én küldtem be, - mint utaltam is erre a 16. válasz elején! :)
2022. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!