Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kritizaljak Orbant a...

Akik kritizaljak Orbant a ''fajelmelete'' miatt azok nem erzik hogy semmivel se kulonbek tole?

Figyelt kérdés

Itt csak gyakorin lattom hogy sokkan elkezdek emiatt kritizalni, de ugy hogy mondjak ra hogy o felcigany, felzsido, meg cigany szarmazasu stb.., es kozben elitelik azokat a mondatokat amiket Orban mondott a kevert faju elmeleterol. De ezekkel a mondatokkal es gondolkodassal ugyanott vannak mint Orban, nem?

Nem illik az emberekrol igy beszelni de ok is hasonloan velekednek Orbanrol es ugy az egesz Fideszrol, meg sokan a magyarok tobbsegerol is akik tamogadjak ot/oket. Ha nem igy lenne akkor nem kellene max hulyenek nevezni.



2022. júl. 29. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert egy sületlen
2022. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Orbàn egy nàci
2022. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát hozd ki belőle azt, hogy azért csinálta ezt Orbán, hogy azok akik itt gyűlölik a roma származásúakat nekik akart ezzel kedvezni hogy bővítse a szavazótáborát és új szimpatizánsokat szerezzen!
2022. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, én se kövér disznó nem vagyok, nem megyek golyóállóban az oviba, mert annyira imádnak, nem lopok, és náci sem vagyok

szóval különb vagyok a mangalicánál

2022. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
ha már náciskodunk, akkor Orbán húzzon vissza Indiába
2022. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi gyerekek..A koleszterin nekûnk dolgozik...
2022. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha hitlert lenácizom nem vagyok tőle fajgyűlölő.

Ha orbánt lenácizom nem vagyok tőle fajgyűlölő.

2022. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Hát az elég lassú halál.

Még jó pár évig megkeserítheti addig az életed!

2022. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Orbán sanyargatja a népet, ha valaki visszaszól az jogos önvédelem (ők is csak emberek).
2022. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!