Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal az Ukrán állammal...

Azzal az Ukrán állammal szolidarizáltok, ahol már a saját katonáikat lövik agyon az ukrán alakulatokban parancs megtagadás és dezertálás miatt, az oroszokról már nem is beszélve?

Figyelt kérdés

Egy hír:

[link]

Másik:

[link]


Nem mintha az oroszok nem lőnék agyon a katonákat.


Aki az Ukrán állam mellé áll ebben a háborúban az nem kicsit elmebeteg...



2022. aug. 4. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még kérdező? Vonulj be az orosz seregbe ha ennyire odáig vagy értük.

Ja mert ha az oroszok teszik akkor nem elmebetegek?

2022. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ukránokról jót, vagy semmit.

2022. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dzsonszi ***** válasza:
31%

#12 Pont ezt akartam én is belinkelni. Bár ezt is kimagyarázzák valahogy a haladárok, max leírják, hogy nem telexes, úgyhogy meg se nyitják. Mikor videót küldtem, hogy az ukrán lakosok könyörögnek a tüzérségnek, hogy takarodjanak a lakóépületek mellől, arra is mindig találtak kifogást.

Persze ha valaki elfingja magát, hogy a kígyó-szigeten legyilkolták az összes ukrán katonát, akkor rögtön telesírják a facebook-t, még ha kamu is.

2022. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%

13-as, most mit lehet tenni? Majd kiforrja magát.

12#

2022. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!