Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliakra miért jellemző...

A baloldaliakra miért jellemző annyira, hogy el akarják taposni a másképp gondolkodókat, eltérő véleményeket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 23:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
80%
Ez éppen hogy a Fideszesekre jellemzö😅😅
2022. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
22%
A kommunizmusban alapvetés, hogy nem tűrik az ellenvéleményt.
2022. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
76%

"a 2000-res években hallottam róla először"


Melyikről?

Soros Györgyről?


az LMBTQ-ról?


a nemváltott óvodásokról?


a migrációs hullámokról?


Nem válaszoltál a kérdésre, kis butus :)

2022. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

de, válaszoltam

a 2000-res években hallotam előre


eszembe jutott egy vicc, ami jól leírja a baloldaliságot


egyszer síkostoba alkoholista ballibünk fordítva hajt fel az autópályára, majd balesetet okoz

a rendőrrel ordibál, hogy a KRESZ csak egy törvény, amit O1G akkor változtat meg amikor csak akar - toporzékol üvöltve egyszeri ballibünk

xDDD

2022. aug. 6. 08:21
 25/45 anonim ***** válasza:
69%

A 2000-es évekven hallottál róla, hogy a 2010-es évek közepén elindul egy nagy migrációs hullám, ezt értem.

Hogy honnan hallottál róla, arra is feleltél, csak túl balos vagyok hogy lássam mit és mikor.

Hát igen. A fideszesség...

2022. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
40%

Azért az tény, hogy nem könnyű ellenzékinek lenni ilyen erkölcsi színvonalú áljobboldal mellett... de az is TÉNY, hogy ennek ellenére a balliberális oldal mindig kiállt a sajtószabadság és a jobbos retardáltakra is érvényes szólás- és véleményszabadság mellett.


Ezt a kérdezőhöz hasonló jobbos gyűlölködők csak magukra érvényesítették - de magukra olyan szinten, hogy jobboldalon ez a gátlástalan hazugság szabadsága lett mára...


Elég vsak ezt a kérdést megnézni... adott egy undorító kleptokrata, illiberális csűrhe, akik TÉNYSZERŰEN eltaposni próbálják az eltérő véleményűeket. El is tapostak rengeteg ellenzéki médiumot (Index, Népszabadság, Origó, ellenzéki rádiók, megyei lapok), kiirtották az ellenzéki hangokat a közmédiából stb.


Adott a másik oldal, amelyiknek az idején TÉNYSZERŰEN LÉTREJÖTT és zavartalanul működött egy csomó fideszes szennycsatorna.


Erre kiáll egy ilyen illibbant humanoid és feltesz egy hazugságra épülő álkérdést, amiben pontosan azzal vádolja meg a baloldalt, amit csak éd kizárólag a jobboldal követett el, dokumentáltan, tényekkel igazoltan.


Innen látszik, hogy egy fideszes még akkor is hazudik, amikor kérdez.


No comment...

2022. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
23%

"de az is TÉNY, hogy ennek ellenére a balliberális oldal mindig kiállt a sajtószabadság és a jobbos retardáltakra is érvényes szólás- és véleményszabadság mellett."

Ezt hogy sikerült röhögés nélkül leírnod? :D

2022. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
76%

Horn Gyula állami pénzen mentette meg a Magyar Nemzetet, mert fontosnak érezte, hogy a jobboldalnak is legyen média felülete.

Egy hasonló példát kérek Orbánról, előre is köszönöm a választ.

2022. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
76%

28-as: "Ezt hogy sikerült röhögés nélkül leírnod?"


Úgy, hogy nem vagyok amnéziás mint egyesek és EMLÉKSZEM, hogy a baloldali kormányok idején végig létezett jobboldali KÖZMÉDIA, KÖZPÉNZBŐL. DunaTv- nek hívták, több csatornával: Duna, Duna World, Duna Autonómia csatorna.


Az akkor csontfideszes Simicskaka Lajos INGYENES NAPILAPOT terített az egész országban.


Mivel nem vagyok sem idióta, sem - ami szinonima - fideszes, TISZTÁN EMLÉKSZEM, mikor alakult meg a(z ál-)HÍR TV, a Lánchíd Rádió, ugyancsak Simicskaka tulajdonában.


Emlékszem a nézhetetlen, undorító ECHO TV megalakulására is, szintén baloldali kormány alatt!


Emlékszem, hogy lett fideszes a Magyar Nemzet és a Magyar Hírlap és hogy zavartalanul működtek!


És emlékszem az elmúlt 12 év undorító elhallgattatásaira, az ellenvélemények eltaposására. Emléjszem a Népszabadságra, Indexre, Origóra, a közmédia és a Kesma megszervezésére, a Tilos Rádió kinyírására, az ÖSSZES megyei lap fidesz-propagandaeszközzé tételére.


Mondom, nem vagyok sem hülye, sem amnéziás, sem az előbbi kettő sajátos egyvelegét jelentő fideszes.


Van emlékezetem és képes vagyok a hazugságot az igazságtól, a rágalmakat a tényektől megkülönböztetni.


TÉNY, hogy a fideszes szennyorgánumok jelentős része éppen baloldali kormányok idején alakult.


TÉNY, hogy pont a jobboldal csinálta azr Magyarországon, az elmúlt 12 évben, amivel a kérdező - hazug módon vagy elfogult tévedésből - a baloldalt vádolja.


Ez a SZÍNTISZTA IGAZSÁG. A tények makacs dolgok!

2022. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

ja, hogy a duna tv volt a jobboldai közszolgálat :DD

mondj már még ilyeneket imádok röhögni

2022. aug. 6. 12:10
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!