Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal miért nem tud méltósá...

Baloldal miért nem tud méltósággal veszíteni?

Figyelt kérdés

Totál független nézem a dolgot, mármint részemről én nem állok egyik oldalon sem, annyira azért nem izgat a politika, csak itt az oldal kérdései között olvasgatva bár mindkét oldalról vannak úgymond olyan egyének akik a másik oldalnak direkt beszólogatnak, de baloldalról ez valahogy sokkal jellemzőbb.


Miért nem megy ez olyan egyszerűen, hogy egyik oldalra többen szavaztak, tehát az emberek többsége ezt szerette volna és pont, miért kell úgymond csinálni a fesztivált és szidni a másikat?


Na meg ugye bár ez igazából szintén mindkét oldal, csak ahogy írtam, hogy úgy vettem észre a baloldali ilyen beszólogatásokból több van úgy egyáltalán felnőtt emberek miért mennek le erre a szintre? Még gyerekek sem csinálnak így, vagy tényleg azt hiszi bárki, hogy neten úgy viselkedhet mint egy nem is tudom mi, és ott lehet mindent, illetve hogy ettől bármi fog változni?


2022. aug. 6. 04:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Aztaqvaéletbe :D

Ezek szerint nem is Orbán nyer, és nem is a géniusz, hanem az ellenzék veszit és ez van az Orbán?

Aztaqvaéletbe, ez de telibetalált mondanivaló! Kifoghatatlan!

2022. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%

Mondom, az ellenzéknek fogalma nincs semmiről.

Ti elkönyvelitek, hogy van 3 millió birka ebben az orszàgban, aki totál hülye, csak a Fidesz.


Közbe az okokat nem tudjàtok, vagy nem akarjátok tudni.

És ameddig ezt így csináljátok, marad a Fidesz 2/3.


Ezt bizonyítja a legutóbbi választás is.

2022. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

mert többen vannak akik nem akarják a fideszt mint aki igen, és mióta megvalósította amivel a baloldal gyözelmével fenyegetett, az uttóbbi halmaz a fálasztásokóta drasztikusan csökkent az előbbi javára.

ma már nem hogy 2/3 de a győzelem is kétséges egy tisztességes vállasztáson. (amúgy elég tisztességtelen feltételek mellett indulhatott azellenzék)

2022. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%

Aki nem akar Fideszt, az menjen el és szavazzon másra.

Azt sem értik meg sokan, hogy az otthonmaradt választó, passzív Fidesz szavazó.

2022. aug. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%

Érthető módon frusztráltak amikor szembesülnek vele hogy a belpesti szalon meg a reddit komment szekciója kicsit más mint a való élet. Aztán a sokadik pofára esés után jön majd a vidéken nincs net, meg mindenki hülye és bicskával eszi a fagyit gumicsizmában duma aztán a kövi választásnál lesz majd a következő messiás majd megint a pofára esés. Ekkora lúzereket még nem is láttam, de komolyan. Kezdem azt hinni ez valami Monty Python, vagy a Fidesz fizeti őket, hogy hülyét csináljanak magukból.

Mondjuk azért a Fidesz se semmi, aki az elmúlt 30 év legnagyobb választási hazudozásait követte el, azzal kampányolva hogyha az Ellenzék jön akkor megszorítások, drágulás stb lesz, aztán olyan brutál infláció van (Matolcsy hülyeségei miatt), meg kb fele annyit ér a fizud, dupla annyiba kerül minden, ekkora mélypontot talán még Fletó sem produkált, pedig ott is volt gazdasági válság.

De majd mindjárt megszakérti a két szekta hogy miért lesz itt Kánaán ha az egyik vagy másik oldal nyer ;)

2022. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 SIDLER22 ***** válasza:
83%

10-es mi adjuk el a Gyurcsányt?

Hallottál te bármilyen beszédet az ellenzékiektől (a nagy DK fanokon kívül), hogy "márpedig ide a Gyurcsány kő!"?

Senki nem mondta, hogy ide kell a Gyurcsány. Ő az aki pumpolja magát a parlamentbe. Ez a beszéd ami a választás után tartott a parlamentbe... Az volt a mondanivalója, hogy szerinte nem volt tisztességes a választás. Hát majdnem elsírtam magam ;(

Biztos az Orbánt is nagyon meghatotta és sokat tett a hazáért ezzel a beszéddel.

Ehhez képest te azt mondod, hogy az ellenzék egy személyként a Gyurcsányt akarja.

FIDESZ hajtogatja 10 éve a Gyurcsányt mert kell egy ellenségkép. Mi meg nem tehetünk arról, hogy Gyurcsány még itt van. Vagy mit kéne tennünk? Pénzgyűjtésbe kéne kezdeni és ráküldeni egy bérgyilkost? Csak azért mert a FIDESZ Őt nyomja?

2022. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki "baloldal" aki nem szavaz a fideszre, úgy néz ki egy évtized alatt sem sikerült felfogni. Másrészt én például elfogadom ,hogy ezt akarták az emberek,ettől függetlenül véleményem lehet és le is írhatom kérdések alá :D Mindig erről a 3 millió emberről beszéltek, de igazából a többieket senki nem képviseli. Ti valamiért azt hiszitek, hogy a politikusok nem értünk dolgoznak,hanem fordítva,és ez jól van így. Én például azért szavaztam a 6 párti összefogásra, mert nem tartom normálisnak , hogy a miniszterelnök (adott esetben Orbán Viktor, de bárki lehetne) elfingja magát csütörtök reggel,és estére benyújtják salátatörvényben ..

Az,hogy nincs vita, az,hogy Orbán egy személyi kultuszt épített maga köré ,és csak olyan emberekkel veszi körbe magát akik mindenre bólogatnak baromira egészségtelen és káros a magyar adófizető polgároknak.

Képzeljetek el egy olyan szituációt,mint ami Boris Johnsonnal történt az elmúlt időszakban, hogy a sajátjai számára is vállalhatatlan lett és ennek hangot is adtak. Nem megy? Hát nekem sem :D

Most van a kétharmados fidesz, vészhelyzeti kormányzással, meg az álellenzéke akik biodíszletként funkcionálnak. Szerintetek normális,hogy semmiféle fék,egyensúly,nyomás nincs a fideszen, nem kell kompromisszumokat kötniük, hanem azt tesznek,amit Orbán Viktor egyszemélyben szeretne ?

2022. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom Gyurcsányt, a Fidesz akarja Gyurcsányt, ezért azonosítanak vele mindenkit, akiknek lenne esélye a Fidesz ellen, amíg Gyurcsány van, addig a Fidesznek van kivel riogatni.
2022. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
3%

"Azért nem mert valójában tudjuk, hogy az emberek többsége nem ezt szerette volna csak a TV-ből mindenki meg volt etetve."



Az a baj, hogy a nemzetünk IQ eloszlásának balfelem sikítva üvölt, hogy nem kell gyurcsányozni, miközben a gyurcsánylista első 5 helyén már benne volt a gyucsány meg a felesége is.

Szóval de, az emberek ezt akarták. Soha többé elmebeteg gyurcsányisztánt.

2022. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
19# Csak az a baj hogy még Fletó idejében sem volt ilyen mélypont mint amit most Orbán produkál ezekkel az árakkal meg inflációval. Elég ciki a Fideszre nézve hogy még Fletót is sikerült alulmúlni :D
2022. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!