Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted nem unalmas már az...

Szerinted nem unalmas már az a szöveg, hogy "Nálunk a nő az nő, a férfi az férfi"?

Figyelt kérdés

Minden tetves beszédén elmondja ezt Orbán és szerintem már baromi unalmas, ráadásul semmi tartalma nincsen. Magától értetődik, hogy a nő az nő, a férfi az férfi, az asztal pedig asztal, a fotel az meg fotel. Egyszerűen teljesen fölösleges és értelmetlen mondat, mégis eszik a magyarok.

Hitlernek volt asszem egy olyan mondása, hogy találj ki valami faék egyszerű szöveget és addig ismételgesd amíg a legostobább is álmából felkeltve utána nem mondja. De ez már a szégyen kategória szerintem. Nem tette magasra nekünk a lécet Orbán, nyilván nem néz ki a szavazóiból sokat és talán ebben igaza is van. Sok kokeró meg nyugdíjas meg határon túli román...

Szerinted nem unalmas már ez a szöveg?



2022. aug. 7. 21:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%

az elembétékú bőven azon túlmenően provokál, minthogy csak a homofóbokat zavarja a tevékenységük


az meg csak hab a torkán, hogy az imádott balliberális képviselőink önjelölt szószólói minden melegnek, tehát amikor belerúgok valamelyik agyhalottba, akkor rögtön homofób vagyok

na ja

2022. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
#11 Te nem homofób vagy, csak egy retardált seggfej.
2022. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
szerintem meg az április 3.-ából semmit nem tanult ostoba gyapjas fejed a retardált seggfej :)
2022. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Rosszul emlékszel, mert nem azt mondja, hogy a nő az nő, a férfi pedig férfi. Azt mondja, hogy az anya nő, az apa férfi. Ezt a kijelentést biológiai alapon tudod cáfolni? Akinek peteérése van az nem lehet férfi, akinek spermája az nem lehet nő. Ez ennyire egyszerű.
2022. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%

Annyiszor kell elmondani, hogy az anya nő az apa férfi amennyiszer a liberális média ezt megpróbálja cáfolni.

Fejezzétek be az értelmetlen b.szakodást a társadalmi nemekkel és a többi hülyeséggel. Akkor nyugalom lesz. A magyarok többsége nem vevő rá.

2022. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
#16 De egy gyereknek még attól lehet két apja, vagy két anyja, ha egy meleg pár örökbe fogadja. :)
2022. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Orbán valóban csalodás, hogy mostmár gátlástalanúl a náci németország retorikáját használja.
2022. aug. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%
Miért? Talán hazugságot állított?
2022. aug. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Aktualizálva a jelenre: A férfi férfi, az ár nő!
2022. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

#2

"Ha két azonos nemű, beteg ember összeáll"

Tehát ha nem beteg az a 2 azonos nemű akkor viszont az? :D Mert én nem érzem betegnek magam semennyire sem, ha összeállok egy velem azonos neművel akkor ezek szerint érezhetem magunkat családnak 😁😁😁


"a gyerekeinket nem fogjátok megkapni. A jó Isten kegyelmezhet nektek, de ha a gyerekeink közelébe férkőztük, mi nem fogunk."

Ööö.. kikhez beszélsz többes szám második személyben, kik azok a "ti" és "mi" ebben az esetben? 😂 Remélem a sok pedofil hetero párkapcsolatban élő családapára gondolsz ebben az esetben, mert a gyereket erőszakolók zömében ők szoktak lenni 😂

2022. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!