Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit viselnétek...

Fideszesek! Mit viselnétek nehezebben? Ha kiderülne a fiatokról, hogy meleg, vagy ha kiderülne, hogy transzbikus?

Figyelt kérdés
transzbikus: olyan transz lány, aki leszbikus. Ugye ennél az opciónál továbbra is a lányokhoz vonzódik, csaképpen ő is lány.

2022. aug. 9. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Csak annyit fűznék még hozzá a 10-eshez, hogy: az emberek azt fogják csak fel amit akarnak.


Gyerekként hosszú hajat szerettem volna, ha tudtam babáztam, lány barátaim voltak inkább...

Tini koromban rendszeresen találtak a szüleim smink és női ruhákat a szobámban amiket dugi zsebpénzből vettem, és rendszeresen női álnévvel írtam novellákat női énemről. 15 éves koromban közöltem velük, hogy úgy érzem rossz testbe szettem...


Most tekerjünk 10 évet előrre amikor 26 éves koromban végre elszabadultam szüleimtől és belekezdtem a hormonterápiába. Szüleim kijelentették, hogy SEMMI jele nem volt annak, hogy transz lennék-e...


Mivel amúgy tanult emberekről van szó, feltételezem egyszerűen csak nem akarták felfogno, és teljes tagadásban élnek azóta is.


A kérdéshez annyit: említett szülők fideszesek. Én transz vagyok, és inkább a nőkhöz vonzódom, évek óta párom is van. A reakciójuk: teljes tagadás, reménykedés, hogy csak valami hóbort, illetve nem mehetek apám házába... lényegében megszűnt minden kapcsolat. Ha nagyritkán valami alkalom miatt családi esemény van pl születésnap, karácsony stb akkor külön-külön megyünk rokonokhoz, mivek ők nem hajlandóak velem "mutatkozni"

2022. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kérdés fideszeseknek szólt, szóval nem nekem :D
2022. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem ez heteronak tűnik extra lépésekkel.
2022. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!