Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek a fene nagy fesztiválozá...

Ennek a fene nagy fesztiválozásnak nem negatív hatása COVID szempontjából?

Figyelt kérdés
Ha október-novemberre újból berobban a járvány és akkor újabb korlátozásokat fognak bevezetni. Ilyenkor senkit nem érdekel a covid pedig szerintem ugyanúgy terjed most is, csak gazdasági szempontokból most nem beszélnek róla mert most Balaton + buli szezon van és ilyenkor költik a legtöbb pénzt az emberek.

2022. aug. 15. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

"Aki nyáron is maszkot visel mint én is azokkal szemben ez egészen fair."


Na legyél nyugodt, viselhetsz maszkot, meg akárhány oltást felvehetsz, mást meg hagyj/atok békén! Nem volt elég ez a 2 év?

2022. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezek után még mindíg beszopja a covid mesét, az meg is érdemli, hogy rettegjen.
2022. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel még valakit a Covid?
2022. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus egy megfázás erejű betegséggé szelídült, ami ellen van legalább 3 különböző technológiával készült védőoltás. Meddig akarsz még bezárva otthon ülni és miért?
2022. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
4. Ha tudnád, mennyire le van korlátozva sok ember élete, ezért vagy azért! Kezdhetnénk olyan gyerekekkek, akiknek egyik szülője alkoholista. Vagy mozgássérültekkel. És még sorolhatnám. Fú, de szenvednél, ha korlátozások lennének, és 40 fokban maszkot viselni, az de rossz! Annál rosszabb nincs! Próbálj már meg a körülményektől függetlenül mindig boldog lenni, ne ilyen 40 fok maszk meg hülyeségek miatt örjöngeni! Akinek amputálni kellett valamelyik végtagját, nem örjöng ennyire, mint te a 40 fokos maszkoddal!
2022. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én inkább vagyok óvatos ezzel kapcsolatban ami nem egyenlő a rettegéssel. Most még csak augusztus közepe van igaz, de remélem, hogy majd év vége felé is ugyanilyen bizakodóak lesztek majd.;)
2022. aug. 15. 21:25
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Akik sziget fesztivál színvonalú "rendezvényekre" költenek pénz és időt, azokért nem kár.
2022. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!