Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy miért itt a legdrágább gáz?

Figyelt kérdés

Orbán szerint nagyon jó üzletet kötöttünk az oroszokkal, pedig mi fizetjük a legdrágább árat érte...nem értem miért hiszen mi vagyunk az egyetlenek akik nem szoltunk bele ukrán háborúba semmi fegyvert nem küldtünk söt még kiril pátriárka mellett is kiálltunk....körülöttünk levő országok olcsobban kapják pedig ott nagyobb az oroszellenesség....lassan ugy jön ki hogy mi nagyon át lettünk verve hiszen még ha tankerhajokkal kapnánk afrikábol gázt vagy tözsdén vennénk még az is olcsobb lenne....

Talán ennyire lenézni meg hülyének csicskájának nézi putyin orbán viktort és magyarországot?



2022. aug. 23. 08:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert így is van elég ember, aki tapsikolva fizeti ki az árát és örül, hogy lett kenyér helyett magyar nemzeti telefonhálózat a Vodafone felvásárlásával. Aztán majd jön a hideg, elfogy a pénz és ajvékolnak, hogy a Brüsszeli politika tönkreteszi az életüket.
2022. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

higgyétek el nekem itt ÓRIÁSI ismétlem ÓRIÁSI bajok lesznek jövöben!

majd nem lesz benzinársapka meg 1000ftos kenyerek lesznek akkor is támogassátok Fideszt!

persze tudom Soros Brüsszel Gyurcsány.....

ha nem lenne Brüsszel unios pénz mi még vagy 100 évvel le lennék maradva!

2022. aug. 23. 08:34
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
Az egész EU-ban nálunk a legolcsóbb a gáz az átlagfogyasztásig. Te nagyon beszoptál valami fake newst.
2022. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%
#13 Ezenkívül a mi valutánk a legerősebb és nálunk a legolcsóbb a lakhatás és az élelmiszer... 😀🤡
2022. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
itt van ebben az országban szerintem olyan 100ezer ember akit istápol ez korrupt kormány (rokon,barát,szomszéd,barát barátja,testvér)...te meg le vagy sza*rva...nyugaton még az elnököt is letartoztatják ha korrupcios ügyben érintett...ITT mikor!? el tudnátok képzelni hogy kimennek a rendőrők azt Orbánra meg Lörince billincset raknának? SOHA itt kérem szépen egy Putyini diktatura fog kiépülni magyar oligarhákkal( Mészáros, Tiborc, Garancsi)...őket fogjuk szolgálni....nincs demokrácia,se ellenzék semmi! Remélem nem küldök unios pénzt mert meg se érdemelnénk ilyen viselkedés mellett!
2022. aug. 23. 08:40
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
#8 Na nem azért, de azt a munkát is el kell valakinek végezni, amit a "csak minimálbéres állásban ücsörgők" végeznek. Ha holnaptól senki nem végezné el ezeket a munkákat, jó nagy szarban lenne ez az ország.
2022. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
#15 Én is remélem, hogy bukjuk az uniós támogatást. Egyék csak meg a fideszesek, amit főztek.
2022. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
mellesleg ismerősőm becsületes dolgos ember aki egész életében dolgozott minimálbérért sajna (nem tanult nem is tudott olyan családi háttérel rendelkezet...) vagy dolgozni megy vagy éhenhal...és ő nem iszik nem cigizik...mégis lenézik meg leköpik pedig termelő munkát végez és hasznosabb társadalomnak mint az a rengeteg közalkalmazott akik ücsörögnek klimás irodában facebookozva háromszor annyiért...nem nézem le én őket sem csak nem értem miért kell valakit lenézni mert minmálbérért dolgozik?
2022. aug. 23. 08:44
 19/40 anonim ***** válasza:
12%

"legerősebb és nálunk a legolcsóbb a lakhatás és az élelmiszer..."


Ez így van, ismerősömék 2000 eurót fizetnek a lakásért, a bére meg 1600 euró.

Azért ez elég gáz.

2022. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
#19 Melyik városban fizetnek ennyit milyen ingatlanért? Csak hogy utána tudjak nézni. A többséggel ellentétben beszélek németül és angolul is, úgyhogy nem lesz nehéz felhívni pár ingatlanost a környéken.
2022. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!