Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy miért itt a legdrágább gáz?

Figyelt kérdés

Orbán szerint nagyon jó üzletet kötöttünk az oroszokkal, pedig mi fizetjük a legdrágább árat érte...nem értem miért hiszen mi vagyunk az egyetlenek akik nem szoltunk bele ukrán háborúba semmi fegyvert nem küldtünk söt még kiril pátriárka mellett is kiálltunk....körülöttünk levő országok olcsobban kapják pedig ott nagyobb az oroszellenesség....lassan ugy jön ki hogy mi nagyon át lettünk verve hiszen még ha tankerhajokkal kapnánk afrikábol gázt vagy tözsdén vennénk még az is olcsobb lenne....

Talán ennyire lenézni meg hülyének csicskájának nézi putyin orbán viktort és magyarországot?



2022. aug. 23. 08:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

29.


Szerintem engedd el, látszik, hogy azt se tudod hol van München.

Ha tudnád, azt is tudnád melyik részén lakik a magyarok többsége.

Innentől kezdve meg majd keresel valami olcsó putrit, amit véletlenül találtál és arra fogod magad verni.

Szal a legegyszerűbb az lenne, hogy ha befognád te is a pofádat.

2022. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
#31 Vagy simán megadod a környéket és felhívok egy ottani ingatlanost. Attól, hogy beszélek németül nem kell Münchenben, vagy akár Németországban élnem te szerencsétlen. Vagy csak hasból rávágtál egy várost, ami eszedbe jutott?
2022. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

32.


Ha akartad volna, már felhívtad volna rég és megkérdezed, de nem is kell felhívnod, van a müncheni magyarok Facebook csoport és oda nyugodtan írj be, elfogják neked ők is mondani, hogy ezek vannak.

De nyilván ők is hülyék meg hasraütésre mondják be a fasságot, valójában csak te vagy értelmes és alkalmas arra, hogy megmondd, mennyi az annyi.


Totál hülyét csinálsz amúgy magadból, de ne zavarjon.

2022. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

#34 Moosinningben 500€/fő/hó egy HÁZ havi bérleti díja Münchentől kb. 20-25 percnyi autó úttal.


München belvárosában 5-600€/fő a szoba bérleti díja a belvárosban.


A kettő között az a különbség, hogy a kültéri területen lakást tudsz annyiért bérelni, mint beltéren szobát.


Vagy végtelenül ostoba az ismerősöd, vagy annyira hülye vagy, hogy annak sem néztél utána, hogy mit hazudsz éppen. Valószínűleg a második lehetőség áll fent. Ha már nem adtál konkrétumot kénytelen voltam általánosságban érdeklődni.

2022. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Jó, akkor most szeretném kérni az ingatlanos telefonszámát és weboldalát.

Megnézzük!:)

2022. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
51%

#35 Hívj fel egy ottani ingatlanost. :)

Nem gondolod, hogy miután hiába kértem egy egyszerű kerület nevet, majd megspórolom neked a munkát. Felcsapod a googlet és ha tudsz németül, akkor nagyon hamar találsz elérhetőséget. Ha nem, hát az élet kegyetlen.

2022. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

Jó, tehát nem hívtál fel senkit.

Előre vágtam, hogy ez lesz, nem te vagy az első hülye, nyugi.😂😂😂

2022. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
#37 Oké, legyen így. :)
2022. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

#37 Tessék egy link, hívd bármelyiket, amelyik szimpatikus. Elég a telefonjelre nyomni. Ha már annyira szerencsétlen vagy, hogy a googlet sem vagy képes használni. Mondjuk ahhoz legalább két agysejttel rendelkeznie kéne egy élőlénynek, hogy a tudatos mozgás megjelenjen, így egysejtű véglényként elhiszem, hogy nehéz ezt az evolúciós lépcsőt meglépni. Élvezd az életed, spórolj a tüzelővel és vigyázz, nehogy 2 percnél tovább legyen felkapcsolva a lámpa. 🙃🤡


[link]

2022. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Én egyeértek azzal aki azt mondta, hogy a müncheni példa hülyeség. Ha Budapesten minimálbért keresel akkor a Marina-parton fogsz lakást bérelni? Azért Münchenben/Bayernban a havi 1600 euro az elég alacsony bér...


A magyarok is ingáznak Budapestre, a németek is ingáznak Münchenbe, én is inkább ingáznék mint nyomorogjak vagy éhenhaljak.


Német ismerősöm Drezda mellett él 20-30kmre egy kisvárosban. Ott 7-900 euroért kapsz korrekt lakást. Nyilván Drezdában jóval drágább, ahogy Budapesten is drágább mint Hatvanban.

2022. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!