Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy miért itt a legdrágább gáz?

Figyelt kérdés

Orbán szerint nagyon jó üzletet kötöttünk az oroszokkal, pedig mi fizetjük a legdrágább árat érte...nem értem miért hiszen mi vagyunk az egyetlenek akik nem szoltunk bele ukrán háborúba semmi fegyvert nem küldtünk söt még kiril pátriárka mellett is kiálltunk....körülöttünk levő országok olcsobban kapják pedig ott nagyobb az oroszellenesség....lassan ugy jön ki hogy mi nagyon át lettünk verve hiszen még ha tankerhajokkal kapnánk afrikábol gázt vagy tözsdén vennénk még az is olcsobb lenne....

Talán ennyire lenézni meg hülyének csicskájának nézi putyin orbán viktort és magyarországot?



2022. aug. 23. 08:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
#18 Na ezaz. Én sem értem, miért van bárki lenézve, aki tisztességesen dolgozik és elvégzi a munkáját. Ez egy annyira undorító hozzáállás.
2022. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

21-es

az de ha nem lenne aki megcsinálná ezek rinyálnának legjobban!

ki szolgálni ki boltban? ki vinné el szemetét? ki épitene neki házat?

ha ezek nem lennének nem lenne semmi!

de ha kirugnák közalkalmazottak meg az ilyen irodai munkások felét kutyát nem érdekelné!

2022. aug. 23. 08:54
 23/40 anonim ***** válasza:
50%

"Melyik városban fizetnek ennyit milyen ingatlanért? Csak hogy utána tudjak nézni. "


München

2022. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

"Én sem értem, miért "


Mert nem értesz a gazdasághoz.

Nem mindegy, hogy 10 emberből 1 minimálbéres vagy 10-ből 1 nem az.


Nálunk az utóbbi van, aztán megy a sírás, hogy szart se ér a forint.

Az átlag magyar 8 általánossal minimálbéres munkát végez így a legtöbb úgy is él, mint egy minimálbéres disznó.

Vagy mit vártatok?

Majd a minimálbérből lesz a svájci életszínvonal?

Ha még jön a kritika majd elbújunk a szaros "a minimálbéres is ember" című duma mellé?

2022. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

oké igazad van!

de nyugaton miért 5xször több minimálbér?

jelenleg németországban akkor egy utcaseprő 1 584,00 EUROT kap az 648ezer forint...most mondjuk összejön 2 minmálbéres és családot alapitanak azt mindjárt netto egymillió 296ezer forint plusz családi potlék ami 35ezer ft gyerekenként...jajj de rossz az a nyugat! ott piaci árat kell fizetni jajj istenem...oké kifizetik ami mondjuk legyen gáz,villany,viz,...stb olyan 600ezer és akkor még maradt nekik mégegyszer annyi! jajj de rossz ott élni....de korrupt ez a nyugat! magyarország előre megy nem hátra!

itt meg kapsz 130 ezret...azt kuss...

2022. aug. 23. 09:24
 26/40 anonim ***** válasza:
#24 A gazdaságnak semmi köze ahhoz, hogy valaki(k) lenézik a minimálbérért dolgozó embereket. El kell végezni az ő munkájukat is, nem lehet az országban mindenki orvos, jogász, mérnök, informatikus...
2022. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

"648ezer forint"



Bruttó 648 ezer forint, amiből kikapnak vagy 450-et, ebből elvisz a lakás meg a bérlet 400 ezret és vége is, enni nem evett semmit.

2022. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"El kell végezni az ő munkájukat is, nem lehet az országban mindenki orvos, jogász, mérnök, informatikus..."


Akkor még egyszer csak a te kedvedért, mert tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy valahol olvastad ezt a baromságot, tetszett neked és most írod boldog boldogtalannak, ha kell, ha nem.


Bár már most látom, hogy fölösleges, mert úgy is megmagyarázod, de nem baj, hátha.


Fordítsuk meg!



"lenézik a valódi dolgozó embereket. El kell végezni az ő munkájukat is, nem lehet az országban mindenki közmunkás, munkakerülő, portás, minimálbéres bohóc, utcaseprő, biztonsági őr.."


De, lehet, csak utána nem kell csodálkozni, ha ennyi meg annyi a minimálbér, mert a termelékenység nulla.

A Hell, az Audi meg a többi szó nélkül tudna bővülni, de nincs se mérnök, se technikus, se semmi.

Bezzeg a portaszolgálat, minimálbér esetén is sor áll a HR előtt.

Németben meg tök evidens, hogy nem lesz portás meg utcaseprő, képzik magukat, nagy a termelékenység, nagy a minimálbér (mondjuk magyar szemmel).


Na ez a nem mindegy gyerekek.

Lehet itt vergődni, de amíg ezt nem értitek meg, addig kar a gőzért.

Írd ki holnap is majd a kérdést, mert akkor majd biztos megváltozik valami.

2022. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
#23 München melyik kerülete? Nem gondolom, hogy egy akkora városban egyforma az ingatlan ára?
2022. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

28-as!

aki tanultabb 6 diplomás ember akkor ő neki 15ször kell többet adni mint aki csákányol vagy gyárban dolgozik? ja ők nem emberek ők nem akarnak jól élni csak robotolni 130ezerért mert ők már csak arra valok...igazad van te meg melegedj télen a klimás irodádban facebookoz még szünetben beszéld meg fönököddel hogy hova mentek ki nyaralni majd nyáron...más meg a megélhetésért küzdödik szörnyű állapotok között pusztán azért mert neki nincs 6 diplomája meg nem tudja kiszámolni sin koszinus tangenst....

2022. aug. 23. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!