Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan szülőtől elvennéd a...

Olyan szülőtől elvennéd a gyerekét, aki ilyen eseményre elviszi a kicsit?


2022. aug. 24. 13:22
 41/91 anonim ***** válasza:
71%
#40 de kérlek fejtsd ki, hogy mi vele a probléma? Miért lenne deviáns viselkedés? Már 4 oldala próbálok valakitől választ kapni erre.
2022. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
75%

Aki szerint az árvaház jobb opció a gyerek számára, mintha látna az utcán pár vergődő homoszexuálist, annak fogalma sincs arról mi a jó gyereknek.

És mint ilyentől, elvenném tőle a gyerekét:D

2022. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 A kérdező kommentje:

41: "A deviancia olyan magatartás, mely megszegi a közösség vagy társadalom nagy része által elfogadott normákat."


A társadalom nagy része elutasítja a homoszexualitást, tehát ebben a kultúrkörben ez devianciának számít. Az euópai értékrend a kétezer éves kereszténységre épül, ami szintén elutasítja, és ne gyere azzal, hogy Jézus nem beszélt külön róluk, mert legjobb esetben is pusztán nem ismerhetjük a véleményét. A Biblia viszont más részeken egyértelműen állást foglal és elítéli.

Tehát kultúra-függő, hogy hol deviancia. Iránban pl. halállal büntetik.

2022. aug. 24. 18:44
 44/91 anonim ***** válasza:
61%

#43 "A társadalom nagy része elutasítja a homoszexualitást" igen? ezért lett érvénytelen a népszavazás? Itt bukuk az érvelésed.

"A Biblia viszont más részeken egyértelműen állást foglal és elítéli."

Oké, nem vagyok vallásos. Miért kellene érdekeljen, hogy egy összetákolt mesekönyv mit mond? A Biblia azt is mondja, hogy hogyan kell a feleségednek elhajtani a magzatát, ha felmerül a gyanú, hogy nem a tiéd a gyerek. Vagy hogy kövezd meg, ha megcsal. Akkor miért nem vesszük ilyen komolyan ezeket a részeket? Miért mazsolázzátok ki, hogy ez a rész kell, ezt betartjuk, de azt meg neeem. Mi alapján megy ez, és ki dönt ezekről?

2022. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 A kérdező kommentje:

"Miért kellene érdekeljen, hogy egy összetákolt mesekönyv mit mond?"


Ugyanazért, amiért engem kellene érdekeljen, hogy a gender meg egy félhülye LMBT-s mit mond.

2022. aug. 25. 00:01
 46/91 anonim ***** válasza:
77%
#45 van egy nagy különbség. A melegházasság engedélyezése rád semmilyet hatással nem lenne. Ugyanúgy élheted az életedet. Viszont azokra lesz, akik nem a te hitedet követik, és mégis annak a szabályaira hivatkozva korlátozzák őket. Ez olyan mint az abortusz tiltása pl Lengyelországban. Azok, akik betiltatták, amúgy sem abortáltak volna. Viszont azzal, ha legális maradt volna, az ő életük nem változott volna. Ugyanúgy nem kellett volna abortálniuk. Az ilyen tiltó törvényeket mindig a kisebbség szívja meg. Amég az engedélyezésnek nincsenek vesztesei. Mert akik elutasítják az adott dolgot, onnantól, hogy engedélyezik, nem lesz nekik kötelező. Ezért mondják azt, hogy az ilyen tiltakozók csak más emberek életébe akarnak belepofázni. És úgy tűnik, következmények nélkül meg is tehetik.
2022. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 A kérdező kommentje:

Én semmi olyat nem mondtam, hogy a Biblia szerint élem az életem. Az eruópai értékrendet vezettem le belőle mindössze és a deviancia fogalmát.

A másik, hogy ettől még igen, hatással van az életemre, és nem te fogod eldönteni, hogy ez a hatás számomra ártalmatlan-e vagy sem. Én nem szeretnék olyan országban élni, ahol azonos neműek házasodhatnak, mert ez nem fér az értékrendembe és rosszabbá teszi a hétköznapjaimat. Az különsen rosszabbá teszi, ha engedünk a beteged elképzeléseiteknek és olyan mintákat követünk pl. a gyermeknevelésnél, ami nyugaton már sajnos megvalósult. Gondolom te sem szereted, hogy a Fidesz van hatalmon, pedig a világon semmi hatással nincs az életedre. Persze tudom, követelőzés az mindig lesz, a véretekben van, hogy semmi soha nem elég. Ezért nem szabad nektek engedni, mert úgyis mindig több kell majd. Abortusszal ugyanez a helyzet, nem lep meg, támogatod a magzatgyilkosságot. Viszont ha ebben a társadalomban élsz, akkor tudomásul kell venned a szabályait. Ha meg nem tetszik, elhúzhatsz "meegebb" éghajlatra.

2022. aug. 25. 00:18
 48/91 anonim ***** válasza:
35%
Aki szerint ez nem beteges, az önmaga beteg.
2022. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
25%
#48 akkor gyakorlatilag az egész pszichiáteri és pszichologusi szakma összessége is beteg szerinted. Okos vagy. 👏
2022. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 A kérdező kommentje:

49: nem beteg, főleg az összessége nem, ő az országosan legelismertebb pszichiáter:

https://www.youtube.com/watch?v=mAqhVdtmvfs&ab_channel=HitR%..

2022. aug. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!