Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint hülyeség a...

Akik szerint hülyeség a patriotizmus mert olyanra vagy büszke amiről nem tehetsz, mit gondoltok a pride nevű eseményről?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Azt, hogy provokáció.
2018. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A Pride arról szól, hogy nem akarják szégyelni a melegek, hogy melegek, nem pedig arról, hogy büszkék a homoszexualitásukra.
2018. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Ez még szimpatikusan is hangzik, de akkor miért hívják büszkeségnek?
2018. júl. 7. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Mi a helyzet, ha én mind a kettőt túlzónak tartom?
2018. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Akkor kérdező találj ki egy új szót a büszkeségre,állítólag mindig dicsekedhetünk azzal,hogy milyen választékos a magyar nyelv,mennyi szinonima van.


Sok fajta büszkeség létezik.

1.A buta büszkeség,amikor valaki nem képes alázatot mutat azért,hogy mondjuk a céljait elérje,mert fenn hordja az orrát.


2.Amikor valakit örömmel töltenek el valamilyen adottságai,vagy sikerei,eredményei.


3.A tiszteletre méltó büszkeség,amikor kiállsz magadért,nem hagyod,hogy mások eltapossanak.


Valamiért sokan keverik ezeket a dolgokat.

2018. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy a patriotizmus sem egyenlő azzal,amit leírtál.

A patrióta cselekedeteiben mutatkozik meg,nem pedig a szavaival.

2018. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Ők áldozatok. Állapotuk nem akarják betegségnek elismerni, hanem egy a heteroszexualitással egyenrangú irányultságnak.


De mindenki érzi - ők maguk is - hogy ez így nem kerek. Valami sántít. Nem mások, de mégiscsak mások. Nem betegek, de valamiért mégis kilógnak a sorból.


Sőt, a társadalmat olyan nagyon nem is érdekli. Jó, vannak, éljenek, mi közöm hozzá?


Erre nem lehet más reakció, mint provokálni. Rosszabbítja a helyzetet, hogy sok politikus - máshoz nem értvén - még szítja is az indulatokat.

2018. júl. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem mondanám magam patriótának és ott voltam Pride-on, mivel leszbikus vagyok. Lehet, hogy Pride-nak hívják, de nekem ez inkább arról szól, hogy fel merjem vállalni, hogy ki vagyok, illetve harc azért, hogy egyenlő jogaink legyenek, konkrétan egy bulis, békés tüntetés.
2018. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!