Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy politikus a beszédében,...

Ha egy politikus a beszédében, vagy intézkedésében megsérti a jogaim vagy a becsületem, van-e lehetőségem beperelni őt?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy ha egy politikus a beszédében, vagy valamien intézkedésében, interjúban megsértü az alapvető jogaim, vagy a becsületem, be tudom-e őt perelni, feljelenteni őt a rendőrségen?


Arra gondolok, hogy leszbikus nőként nagyon elegem van abból, amit a Fidesz és Mi Hazánk művel az LMBTQ közösség ellen. A kérdésem, hogy be tudom-e perelni őket, amikor megsértik a becsületeim és jogaim?



2022. aug. 26. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%
Fogalomzavaros lehetsz erősen, Nem a te jogaidat sértik, hanem egy közösségről nyilatkoznak nagyon is helyesen ez ellen nem tehetsz semmit!
2022. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
Be tudod. De ők nyernek, te pedig fizetsz. A megoldás nem ez.
2022. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyugodj le és húzzál vissza a melegbárb mélyére vonaglani.
2022. okt. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!