Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyivel került többe a...

Mennyivel került többe a tüzijáték igy halasztva? Ugyanolyan volt a tüzijáték igy elhalasztva is? A hidnak azon a részén, ahol a tüzijátéknál beleesett egy ember a vizbe milyen volt a hangulat?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

10,

Értelmes :(( vagy

2022. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 Engem a TV-s közvetítésben az zavart mindig, amikor még néztem, hogy össze-vissza váltogatják a szögeket, aztán a végére a teljes sense of directionömet újra kell programozni.
2022. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

12, jah, jogos, de a jó nagy látókörű légifelvételek elég pöpecül néztek ki, azt meg földön állva nem látod. És hát elvileg ezeknek koreográfiája van, szóval az összélmény van felépítve, nem egyes elemek.

Számomra a helyszínen nézés olyan, mintha elmennél egy Ennio Morricone koncertre és csak a hegedűket hallgatnád, a többit nem:D Szép-szép, de nem ugyanaz, mint az egész.

De na, választanom kellett a tüzijáték és a haverokkal való hétvégézés között. Nem volt nehéz választás. Mind 20-án, mind 27-én:D

2022. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

9.


" negatív kisugárzás"


Abszurd lenne,hogy valaki beleesik előtted a dunába, valószínűleg meghalt,de semmi gond, olyan csodálatos a tűzijáték!

2022. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%

14,


Nehéz a felfogásod? Köze nem volt, órákkal előtte pottyant a Dunába az ember..le kellett volna miatta fújni a tüzijátékot? Nem mondod komolyan!

2022. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

15.


Ha megtanultál volna olvasni leírtam a véleményem.


Tanulj meg magyarul!

2022. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!