Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-nak nem tetszik a...

Ha az LMBTQ-nak nem tetszik a házasság, akkor miért foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

Nyilván nem fogjuk megváltoztatni miattuk a szabályokat, hiszen mióta világ a világ, a házasság férfi és nő szövetsége, nem két azonos neműé. Ha ők ezt a szabályt nem hajlandóak tudomásul venni az is teljesen oké, akkor viszont legjobb, ha nem is foglalkoznak a dologgal.

Én sem nézek pl. Netflixet, mert teli van kötelező melegpropagandával, de mivel nem nézem, nem is idegeskedek rajta.

Ők miért nem tesznek ugyanígy?



2022. szept. 3. 21:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Már az ókori rómában is voltak melegházasságok, vannak feljegyzések férfiak egybekeléséről. Szóval megint sikerült egy büdös nagyot hazudni..."


Mivel pusztán a nagy számok alapján minden is előfodult már a történelemben ez önmagában nem érv.

A melegházasság sosem volt állami szintre emelve sehol. Az, hogy néha nemesi, értelmiségi körökben kivételt tettek az még államiéag nem vált jóváhagyottá.

Te is megházasodhatsz ilyen módon, senki nem akadályoz. Csak ne cseszegesd az államot, hogy hagyja jóvá.

2022. szept. 3. 22:57
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
10-nek igaza van és ez nem csak a kifejezetten melegbarátnak cimkézett tartalmakra vonatkozik. La casa de papel-t is teljesen széttrollkodták a végére a teljesen feleslegesen erőltetett és oda nem illő LMBTQ baromsággal. Én nem vagyok az a fajta, akinek feljön a reggeli, ha melegek vannak egy filmben, de ezeken annyira érezni, hogy semmi egyéb szerepük nincs, mint eleget tenni a politikusok által előírt kvótáknak, hogy ez igenis zavar és elvesz az alkotás értékéből.
2022. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

"1: nem velük foglalkozom, hanem azzal, hogy ők miért foglalkoznak a házasságosdival."

Tehát velük foglalkozol.

2022. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

A kérdező nyilván azért van kattanva a meleg témára, mert o maga is meleg


Csak nem tudja hova tenni magában, hogy a kukira bukik

2022. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%
#14 Szerintem felállt neki egy Astolfos hentai képtől, amit valaki felrakott 4chan/pol/-ra és most sérült az énképe.
2022. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
#14: Ti ezen mért gúnyolódtok, hiszen ti teljesen elfogadjátok a melegséget, nem? Vagy csak képmutatók vagytok? Hmm...
2022. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
#16 Egy képmutató kérdezőn miért ne lehetne gúnyolódni? Hmm...
2022. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

"Nyilván nem fogjuk megváltoztatni miattuk a szabályokat, hiszen mióta világ a világ, a házasság férfi és nő szövetsége, nem két azonos neműé. Ha ők ezt a szabályt nem hajlandóak tudomásul venni az is teljesen oké, akkor viszont legjobb, ha nem is foglalkoznak a dologgal."

Több országban is legális a dolog, szóval nem értem miről beszélsz.

"Same-sex marriage is legally performed and recognized (nationwide or in some parts) in the following countries: Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Denmark,Ecuador, Finland, France, Germany, Iceland, Ireland, Luxembourg, Malta, Mexico, the Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, the United Kingdom, the United States, and Uruguay. It will become legal in Andorra on 17 February 2023."

[link]

2022. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12%
A házasság intézményét akarják lejáratni végső céljuk pedig a házasság megszüntetése ahogy egy ismert leszbikus aktivista elmondta.
2022. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
18: nyilván Magyarországról beszéltem, de ha nem érted a kérést annál jobb, nem is kell(ene) foglalkoznod vele.
2022. szept. 4. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!