Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lehetnek sokan, akik...

Mennyire lehetnek sokan, akik egyformán utálják a Fideszt és az ellenzéket is, pontosabban mind a két oldalt kritizálják?

Figyelt kérdés
Eléggé egyedül érzem magam a véleményemmel. Vajon igazából sokan vannak még ilyenek, csak nem hallatják a hangjukat?

2022. szept. 3. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
A Holló rend párt elnöke és a két másik párttag.
2022. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
A környezetemben szinte csak ilyeneket ismerek, persze nyilván ez nem reprezentatív. De összességében is elég masszív lehet az a réteg, aki egyik oldallal sincs megelégedve.
2022. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Sokan utálják mindkettőt, de közülük is sokan húznak az egyikhez a kisebb rossz elvén. Aki tényleg egyikhez sem, azt általában mindkettő gyűlöli az aki nincs velünk, az ellenünk van elvén, ezért inkább hallgat róla. Gyakran azért is, mert teljesen kiábrándult az egész politikából.

Itt az oldalon is többször láttam már kommenteket, amik szerint a semlegesek árulók, gyávák, kétszínűek stb. Na most aki ezt az álláspontot nem hajlandó tiszteletben tartani, az csak ne akarjon demokráciáról oktatni.

2022. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Jelen! A baloldalt rühellem! De a fideszt sem kedvelem.
2022. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen mivel mindegyik egy velejéig romlott korrupt gaz rendszer.
2022. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén jelen!

A Fideszt nagyon gyűlölöm. Az ellenzéket pedig csak szimplán utálom, egy agyhalott, hiteltelen, szedett-vedett csűrhének tartom az egész ellenzéki összefogdosást.

2022. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

A Fideszt sose szerettem, finoman szólva sem az én világom.

Másik oldal esetében azt se tudom miről beszélünk, még egy kib@szott világnézetük sincs, amihez képest el tudnám magam helyezni.

Mi hazánk? Viccelsz velem? Melegként soha nem tudnám támogatni.

Van még valami? Szerintem ez is sok. Mi fizetjük

2022. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pikk Ász ***** válasza:
0%
Hát én nem ezen a véleményen vagyok. Bár az ellenzéket szintén nem szeretem, viszont a FIdeszt elismerem és kedvelem. 2010 től a koronavírus járványig fenomenálisan kormányozták az országot, rekord értékben növekedett a GDP. Most háború van és ostoba szankciók gyengítik Európát. Ilyen helyzetben természetesen nem elvárható, hogy az elsöprő fejlődést folytassák. Ennek ellenére az ország a helyzethez képest meglehetősen stabil, magabiztosan várom a jövő kihívásait. A mai kor kicsit döcögős, de magyarnak lenni jó!
2022. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Azt várom már ,hogy ne bal meg jobb oldalról legyen szó, hanem arról, hogy ez tud kormányozni, az meg nem.

Bár ehhez elsősorban az kell, hogy a kőbuta, bunkó ökrök ne úgy gondolkodjanak, hogy fekete-fehér, bal-jobb.

Csakhogy Magyarország jelents része ostoba horda, amelyik képtelen az értelmes, józan gondolkodásra.

2022. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőt rühellem, választani lehetett a szar és a fos közül. Mivel a libbantakat sokkal jobban utálom (balos kormánnyal sem volt jobb semmi, csak ők nem a haveri kört tömték ki pénzzel, hanem a külföldi tőkének szolgáltatták ki Magyarországot teljesen).

(Mondjuk ettől még nem a fideszre szavaztam, hanem a Mi Hazánkra, de ha a kettő közül választhattam volna, akkor fidesz, főleg MZP ámokfutása után.)

2022. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!