Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene a tanároknak...

Miért kellene a tanároknak fizetésemelést adni? Miért kellene azt a megalkuvó életmódot, amit ők folytatnak, minimálisan is támogatni?

Figyelt kérdés
Majd ha a 110 ezer tanár közül nem 10 hajlandó polgári engedetlenségben részt venni, akkor aktuális lesz a téma.
2022. szept. 6. 11:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
...gyatrák...
2022. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#8


És miért vállalkozol magán, ha ennyire szarul megy?


#7


Nem az a meghunyászkodás, hogy tanít, hanem hogy nem áll ki magáért. Ez ugyanúgy igaz a hivatástudattal rendelkező tanárokra is.

2022. szept. 6. 13:43
 13/23 anonim ***** válasza:

#12

Látom nem érted. Azt akartam átadni, hogy akármilyen helyzetben inkább a gyaerekek oktatásával foglalkozik, nem a saját dolgáért megy tüntetni, meg hosszabban munkabeszüntetni.

2022. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek csak káros, ha ilyen mintát ad át, mint a mostani tanártársadalom.
2022. szept. 6. 13:50
 15/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, én neked nemhogy fizetésemelést nem, de enni nem adnék.
2022. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem, egészen nyugodtan beszélgess el a korrupt, hazug, rabló kormányodat, aki még ellenzékként kitalálta a polgári engedetlenséget, hogy miért nem kapnak normális fizetést a tanárok? Miért kell szakképzetlen embereket beállítani tanítani? Ők tudnak erre válaszolni neked, hiszen évek óta üldözik el a pedagógusokat! Kérdezd meg azokat a tanulókat, akik kiállnak a pedagógusaikért, ők mit mondanának rólad? Van egy tippem, gyökszi!
2022. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Pikk Ász ***** válasza:
25%

"Kérdező, én neked nemhogy fizetésemelést nem, de enni nem adnék."


Még szerencse, hogy nem te döntöd el.

2022. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#16


Nem tudom hogy sikerült a borsónyi agyaddal arra a következtetésre jutnod, hogy fideszes vagyok, miközben éppen polgári engedetlenségre buzdítom a tanárokat.


Na, mindegy, ilyenkor látja az ember, hogy az ellenzéki szavazók is visszamaradottak értelmileg.

2022. szept. 6. 16:10
 19/23 anonim ***** válasza:

#10, a "leszarom a tanárokat" kifejezés elég durva. Valószínűleg akik téged tanítottak ugyanígy éreztek veled kapcsolatban is. Legalább is ennyit mutat a hozzászólásod. Azt persze nem lehet tudni, hogy egy tanár milyen minőségben oktat, a fizetésén ez nem látszik.

Volt egy szakismeret tanárom, akit már akkor is nagyra tartottam, mikor tanított. Még a szabatos beszédet is ellestem tőle, pedig nem magyar tanár volt, de az oktatáshoz eszméletlen tehetsége volt. Nem szidott, nem vágta tele a naplót rossz jegyekkel senkinek, mégis el tudta érni, hogy "a büdös kölök utána nézett a dolgoknak " Csak hálával tartozom neki. A tanárokat meg arra biztatom, hogy soha ne fáradjanak bele a következő nemzedék okításába. Nélkületek visszasüllyedünk a középkorba.

2022. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Pikk Ász ***** válasza:
0%

"#10, a "leszarom a tanárokat" kifejezés elég durva. Valószínűleg akik téged tanítottak ugyanígy éreztek veled kapcsolatban is. Legalább is ennyit mutat a hozzászólásod. Azt persze nem lehet tudni, hogy egy tanár milyen minőségben oktat, a fizetésén ez nem látszik."


Eléggé mellélőttél, bár nyilván minden tanár mást gondolt rólam. Abban igazad van hogy a mostani tanáraim (egyetemen) leszarnak, ugyanis azt se tudják, hogy ki vagyok. Álatlánosban szerettek a tanárok, gimiben nem tudom.

2022. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!