Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 fok az állami intézményekbe...

18 fok az állami intézményekben, előre megyünk, nem hátra?

Figyelt kérdés
Gulyás most jelentette be a Kormányinfón. 😀
2022. szept. 8. 10:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%
Miért, mi a baj a 18 fokkal? Nem 15 vagy 16 fokot mondott, az tényleg hideg, annyit tud a klíma. 18 az nem gond.
2022. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
#11 Csupán az a baj hogy eddig azon röhögött a fityisz, hogy csóri németeknél csak 19 fok lesz a fűtés :D
2022. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy eddig a németek 19 fokban megfagynak és milliónyi vigyorgós smájlit kaptunk utána, ez a baj!
2022. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Továbbá hatósági áras lesz a krump...akarom mondani a tűzifa, így '26-ban arra is lehet pályázni a Fidesz irodáknál 😃
2022. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudtam ezt a 19 fokot a németeknél, nem nagyon követem, hogy máshol mi megy. De ők se fognak megfagyni a 19 fokban, meg mi se a 18 fokban, az biztos.
2022. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
LMBTQI közösséghez tartozom, de mivel mindig is érdekelt a környezetvédelem, így van fogalmam arról, hogy hogyan lehetne spórolni a fűtés számlán: 3 rétegű üveggel, jó nyílászárókkal, leszigetelt házakkal, villanyszámlán: energiatakarékos Led-s lámpával, led égőkkel, lekapcsolni az elosztót ha van rajta olyan, energiatakarékos eszközökkel, ha a kormány engedné, akkor úgy is lehetne spórolni, hogy pl panelek erkélyére rászerelsz napelemeket és rákötöd a hálózatra... akkor lehet a hőszivattyúval is spórolni, napelemeket a tetőkre... vízmelegítő napkollektorokat szintén oda... felvenni a jó kis vastag pulcsit télen... meg termo zoknit, melegítőt, pólót... nekem is van....
2022. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
1%
Az irodista még hagyján, hogy 18 fokban ücsörög mert úgysem végez hasznos munkát de az, hogy a kis ovisoknál is 18 fok lehet max. az mondjuk nem semmi...
2022. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%

#7

Én konzisztensen már régóta azt mondom, hogy nem tragédia se iskolában, se sehol egy kicsit hűvösebb hőmérséklet. Csak a sok hülye hisztéria rohamot kap még a gondolattól is, hogy pl. az ELTE TTK 15 fokban, kabátban tanuljon, inkább bezárják az egészet a gcibe. Mit kell ennek ekkora feneket keríteni, nem értem.


S ezt mondom már az elejétől, akkor még az agymosott Fideszesek pontoztak le, most az agymosott ellenzékiek 🤷‍♂️, de nem igazán érdekel, nem is népszerű akarok lenni. De az elkényeztetett, tápos, jajveszékelésen túl még sokat nem hallottam arról, hogy mi történik, ha mondjuk 2 hónapig kabátban kell lenni. Életképtelen, elkényeztetett nyápicságként tekintek erre, amíg valaki valami logikus dolgot nem mond, ami meggyőzne, hogy miért tragédia ez.

2022. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem jó, de ne tegyünk úgy, mintha máshol jobb lenne a helyzet. Amúgy amikor sulis voltam kb állandóan ennyi volt, még se foglalkoztak vele, pedig csak pár éve
2022. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%

Majd a megbújó gyulladások betegségek előjönnek.


Asztma,bronchitis,mindenki fújni fogja az orrát tavaszra és befertőzni a másikat, aztán jöhet az otthoni "oktatás"!

2022. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!