Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a balliberálisok egyre jobban tiltják a cigizést, viszont egyre inkább támogatják a füvezést, amikor ez ellent mond a józan észnek?

Figyelt kérdés

-A cigitől maximum rákot kaphatsz, de az elméd tiszta marad. A fűtől megőrülhetsz, ha lappang benned skizofrénia vagy más mentális betegség kezdeménye. Beindíthat egy pszichózist ami örökre tönkrevágja az elmédet. De még ha ez nem is történik meg, akkor is gyakori füvezéstől egyre jobban belassulsz mind testileg, mind szellemileg, leépít.


-Cigizés után lehet autót vezetni, füvezés után nem, mert olyan, mintha alkoholt ittál volna


-A füves cigit, ahhoz, hogy hasson füstszűrő nélkül kell szívni, tehát ugyanúgy füstöt tüdőzöl le mint a dohányos ciginél, ráadásul szűrés nélkül



Ezek fényében vicces látni, amikor pl. a dánok büszkén hoznak törvényeket, hogy 2010 után született ember már nem vehet dohányt, de az cool, amikor egy össze-vissza beszélő csövesnek kinéző raszta cigijéből dől a fűfüst az elhaladó gyerekek képébe.



2022. szept. 13. 18:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk én "ballib"-ként a füvezést sem támogatom, és szerintem sokan nem.
2022. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Látom előszeretettel alkalmazod a liberális kifejezést, közben meg fingod nincs a jelentéséről.

A liberalizmus minden olyan tevékenységet támogat, ami a közösség többi tagját nem érinti hátrányosan. A különbség a cigi és a füvezés között az, hogy előbbi a közvetlen környezetben mindenki másra is negatív hatással van, sőt, konkrétan káros mindenki egészségére. Így az is megbetegedhet tőle, aki nem is cigizik, csak mondjuk egy tömegrendezvényen valaki 5 méterrel előtte rágyújt. A füvezés esetében viszont csak annak lehet tőle baja, aki használja, ez mások egészségét nem veszélyezteti. Ezért van az, hogy az egyiket támogatják, a másikat viszont nem.

De érdemes lenne az alapfogalmakat egy kicsit felfrissíteni, mert az hagyján hogy a liberális szót úgy használod, hogy nem is tudod mit jelent, de a baloldalinak esetünkben semmi jelentősége nincs. Én jobboldali liberálisként ugyan ezt gondolom a cigiről és a fűről, semmi köze ennek a jobb vagy baloldalisághoz.

2022. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Már megint csúsztatás... Miért nem vagyok meglepve?

Ki tiltja a cigizést? Vagy az tiltás, hogy ne mások pofájába fújja a füstöt? Ki kell ábrándítsalak, senki nem akarja, hogy a szórakozóhelyeken lehessen bent füvezni.

2022. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Bagó, cigi meg kenyér kell a népnek.
2022. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

#2

A magulat liberálisnak nevező politikusoknak kellene inkább tisztában lenni az alapokkal 🤷‍♂️.

2022. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
#5 Na meg a Fidesznek, hogy mit is jelent a valódi nemzeti, konzervatív, keresztény erkölcs😅
2022. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem hallottam erről hogy a cigizést korlátoznák. Nem is illik a profilba. A mai liberálisok tulajdonképpen anarchisták: mindenkinek mindent szabad szerintük. A zárójeles apróbetűs "amivel nem árt másnak" lókukit sem ér, ha egyszer az ő ideáljuk a bűnözők előtt térdeplő rendőrség.
2022. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Drakula ***** válasza:
34%

"A különbség a cigi és a füvezés között az, hogy előbbi a közvetlen környezetben mindenki másra is negatív hatással van, sőt, konkrétan káros mindenki egészségére. Így az is megbetegedhet tőle, aki nem is cigizik, csak mondjuk egy tömegrendezvényen valaki 5 méterrel előtte rágyújt. A füvezés esetében viszont csak annak lehet tőle baja, aki használja, ez mások egészségét nem veszélyezteti."


Majd ha meg késel egy befüvezett barom, vagy elcsap a kocsijával mert sárkánynak nézett, vagy jobb esetben rá pisál a cipődre akkor mondd azt hogy ezzel nem okoznak másoknak kárt.


Egyébként én a cigaretta ellen is vagyok, de azért megjegyzem hogy nem leszel egyből beteg, ha meg szagolod egy bagos füstjét.

2022. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

A kérdezőnek valahogynem sikerült megértenie, hogy a dohányzás káros, míg a fű kifejezetten kellemes, talán még hasznos is.

Látod drága kérdező, ilyenek vagyunk mi libsik. Gondolkodunk.

Ezt kellett volna neked is megtanulnod a szagmunkásképződben.

2022. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Drakula ***** válasza:
63%

"míg a fű kifejezetten kellemes, talán még hasznos is."


[link]



Válogass te nagy gondolkodo.

2022. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!