Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki retteg az EU-ból való...

Aki retteg az EU-ból való kilépéstől az nem emlékszik rá milyen jó volt az élet 2000-2004 körül, mielőtt beléptünk? Ha kilépnénk az a korszak jönne vissza.

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 09:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Vagyis akkor megint EU tagok szeretnénk lenni és újra EU csatlakozási tárgyalásokat folytatnánk?
2022. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
#1 Valószínűleg igen :D
2022. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Jah tök jó volt a 20 ezres minimálbér.
2022. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Molyember ***** válasza:
100%

Ilyenkor tudatosan hazudsz, vagy csak elhitted a hazugságot?

A kilépés egy folyamat, és amíg tart, mindenki elmenekülne innen, aki többre vitte a nyolc általánosnál. Elég csak egy targoncás jogosítvány hozzá, hogy az ember választhasson a nyugat anyagi biztonsága, meg az új fehérorosz rendszer között. Ráadásul (a széljobbos vélekedéssel ellentétben) minden oldalon vannak, akik tényleg szeretik az országot, és itt akarnak európaiként élni. Tartok tőle, hogy nem kutyapártos sörözgetés lenne belőle, hanem akár életeket is követelő lázongás.

És ezek csak a társadalmi vonatkozásai, a gazdaságit nem említem, mert úgysem hiszed el, hiszen te pont azért támogatnád a kilépést, mert attól fellendülést vársz. Ez teljes hülyeség, az EU nélkül életképtelenek vagyunk. Nem is értem, miben reménykedtek, de szerintem ti sem.

Mindössze az a bajotok, hogy az EU minimális (tényleg minimális) szinten megköveteli a civilizált viselkedést. Ebből persze azonnal nemzethalált, kötelező homoszexualitást, meg hasonlókat vízionáltok. Egyik sem igaz, de van egy réteg az országban, aki konkrétan attól félt, hogy chip van az oltásban, szóval nincs az a baromság, ami ne találná meg a lelkes közönségét.

Az a baj, hogy ha lenne rá lehetőség, már kibsztak volna minket az EU-ból. Mindenki utál minket, az egyetlen pozitívum a szemükben, hogy itt a szakemberek is olcsón dolgoznak. Jó lenne, ha hiszti helyett inkább megtanulnánk viselkedni.

2022. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan jó az EU-n kívül, akkor miért törekszenek az EU belépésre a környező országok, amik még nem tagok?
2022. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kilépés előkészítése lenne az utolsó pár hónapom Magyarországon....kivéve amikor turistaként még visszatérek, vagy segélycsomagokat hozok és osztok.
2022. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Igen az egy jó korszak volt, DE....

azóta egy csomó mindent elherdáltak a kormányok, akkoriban meg tudott élni úgy ahogy egy tanár, most meg EU-s pénz nélkül szinte semmire sem futná. Nem vagyunk önellátóak, egy csomó dolog el lett baxva azon indokkal hogy az EU majd úgy is kisegít bennünket.

2022. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én már csak "túristaként" jártam haza az utóbbi években, de egy idő után már ehhez is egyre kevésbé lett gyomrom. Nagyon rossz irányba változik az ország, főleg úgy, ha látsz aktivan más országokat is működésileg.
2022. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha csak megnézed most mi van. Orbán egyáltalán nem tud kormányozni, sem a fidesz. Nem azért, mert nincs meg a képességük rá, hanem a hatalomvágy, harácsolás, nemzet kisajátítása sokkal erősebb ennél.

Nincs EU-s pénz, egyből minden baj van. Az infláció az egekben, nálunk szinte a legmagasabb (ne a kozmetikázott propaganda számokat nézd). Szerinted miért engednek most is az EU-nak? Nagy a baj, tudják ők is.

EU nélkül akkor lenne esélyünk létezni, ha a csatlakozás óta minden forint a megfelelő helyre ment volna. Beleértve a saját adóinkat. Akkor is necces lenne kilépni.

2022. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha kilep magyarorszag, megszunik az igazi magyarorszag
2022. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!