Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megmagyarázná valaki, hogy...

Megmagyarázná valaki, hogy miért olyan biztos, hogy, ha ezeket a hasznavehetetlen szankciókat eltöröljük, akkor másnap már felére esik vissza az infláció Magyarországon és nem lesz gáz és energiahiány sem?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy Orbán Viktor adott egy esélyt a szankcióknak, ezért szavazott rájuk, értem, azt is, hogy nem működnek ezek a szankciók, de, azt nem értem, hogy mi a garancia arra, hogy, ha megnyerjük ezt a csatát a világ ellen, akkor attól nekünk egy csapásra jobb lenne az életünk?

2022. szept. 28. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A gazdasági folyamatok és törvényszerűségek ismerete. Amúgy nem "másnap" esne vissza, ennél lassabb lesz a gyógyulás.
2022. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Az nem tudom, de ha segítenek a szankciók a háborút befejezni akkor nem szabad őket eltörölni, első a béke.
2022. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De, Nyitrai Zsolt tegnap azt mondta, hogy a következő nap felére esne vissza az infláció Magyarországon! Ezek szerint Nyitrai Zsolt sem ismeri ezeket a gazdasági folyamatokat és törvényszerűségeket?


Egyébként, pontosan mik ezek a gazdasági folyamatokat és törvényszerűségeket?

2022. szept. 28. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2. Azért nem mindegy hogy fejeződik be a háború. Nektek az is béke, ha az oroszok eltörlik Ukrajnát. Lehet nektek mindegy, de másoknak nem.
2022. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
2: Hát nem igazán segítenek befejezni, úgy néz ki.
2022. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Ursula csak jobban tudja hogy kell e a szankció mint Viktor.
2022. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És az, hogy Oroszországban recesszió van? Az sem a szankciók eredménye?
2022. szept. 28. 19:18
 8/12 A kérdező kommentje:
Illetve még az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy, lehet adni Orbán Viktor szavára, ha tavasszal megszavazta azokat a szankciókat, amiket most el akar törölni? Mi, van, ha eltörlik, de a télen kiderül, hogy igazából semmi sem változik?
2022. szept. 28. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván a szankciók eredménye a recesszió, a baj az hogy Európában is az van, de nem kicsi.
2022. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De, akkor csak van valami eredménye Oroszországban ezeknek a szankcióknak, akkor mi nem működik velük kapcsolatban?
2022. szept. 28. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!