Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez hihetetlen! Hogy történhet...

Ez hihetetlen! Hogy történhet meg ilyen ma Magyarországon? - És ti hogyan reagáltatok erre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mint kiderült: A Magyar Baloldal valójában egy, az Amerikai Egyesült Államokból irányított Dollárbaloldal. A Magyar Baloldal NEM független. Engem szinte lesokkolt ez, hisz tudjuk, aki a pénzt adja az kéri a nótát. Mire fel kapott ekkora összeget a Magyar Baloldal, azaz a Magyar Dollárbaloldal?

2022. okt. 4. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Azóta is azokon a fogyatékosokon röhögök, akik kitalálták és terjesztik ezt a dollárbaloldal esti mesét.
2022. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit írnék: jár a krumpli a kérdésért.
2022. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy ideirogassunk. Mi ebből élünk, mint Marci hevesen, miközben a fideszes hangyák dolgoznak helyettünk.
2022. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fsms ***** válasza:
100%
Ezen biztosan sokat gondolkodtál. 😀
2022. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Kormányinfón hangzott el először a dollárbaloldal kifejezés.
2022. okt. 4. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol jobb dollár hol rosszabb


[link]

2022. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ja hogy most már Brüsszel és Soros helyett egyenesen a Dollár lett az új főellensége, mert gyanúsan túl jól teljesít? :D
2022. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz Brüsszeltől kapott pénzt. Ők mire kapták? Eddig Brüsszel gonosz volt. Gonoszoktól fogadtak el pénzt? Hány magyar emberéletéért cserébe.

Azzonnal le kell váltani a fideszt, mert tarthatatlan, hgoy magyar emberek életével kereskednek.

2022. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor: "A Soros-alapítvány ösztöndíjasa vagyok."
2022. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező, nem lehetsz ennyire naiv, de szerintem nem is vagy, csak ügyetlenül provokálsz.

Mindazonáltal igazad van, mert minden támogató elvárja, hogy a támogatott utána az ő érdekei szerint cselekedjen. Ezt a támogatott is pontosan tudja. Én soha nem gondoltam, hogy a baloldal mentes lenne ezektől a visszásságoktól.

2022. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!