Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a terror rezsim...

Hol vannak a terror rezsim váltó tömegtüntetések?

Figyelt kérdés

Hol vannak? Hol vannak a katások,a kígyózó bickilisor?

Hol van a pöcs,miért nem csináltok spontán hídfoglalást, köztv foglalást?

Hősök.

Emelem kalapom a pedagógusok előtt.

Emelem kalapom noár előtt,aki demokrata külpolitika szakértő és éleslátó színészóriás.

És,Hol vagytok ti,akikről sokminden szól?



2022. okt. 5. 06:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Hol voltál az elmúlt 12 évben, amikor szisztematikusan választották szét a különböző rétegeket és uszították egymás ellen, hogy ne fogjon össze a társadalom? Van egy nagy adag kitartott szolga, aki félti a helyét, egy nagy adag fotel kapitány, aki nem lép az utcára, mert őt nem érinti közvetlenül és egy marék ember akik tenni is akarnak valamit. Talán ismerős a mondás, hogy "egy fecske nem csinál nyarat". Én nem vagyok KATA-s, mégis kint tüntettem velük. Kár, hogy túl sok már a söpredék boldog rabszolga ebben a putriban.
2022. okt. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

A fideszpropaganda az agymosásról, az emberek megosztásáról szól. Egyre inkább prolisodik a társadalom, nem polgárosodik, és a szellemi züllés része, hogy az emberek nem képesek közösen kiállni magukért.


Egy erős polgári társadalom felismerné, hogy az oktatás alapvető a jövő szempontjából, ezért a saját és a gyerekei jövőjéért utcára menne tiltakozni tanárok elbocsátása miatt.

2022. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
34%

Korán van,még alszok.majd ha megbuktattátok Orbánt akkor én is elkezdem szidni.

Kalapot emelni azok előtt kell akik megérdemlik.Akik nem tudnak kiállni magukért és belerángatják a diákjaikat a politikába azok gyávák,nem pedig hősök.

2022. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
#3 Szerinted a tanárok mit tesznek, ha nem magukért állnak ki? Vagy ragadjanak fegyvert és molotov koktélt?
2022. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
3: az oktatás lezüllése a diákokat érinti a legjobban, ez nem belerángatás, mert az ő bőrükre megy a dolog, és ezt ők is tudják
2022. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%

A szellemi züllés a libbantoknál van.🙋


[link]

2022. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#A demokrata mindig harcol,szerény és nem alszik.

Tesz.

Cselekszik.

Lehet okosnak tűnni,kisujjat eltartani és várni...

Várni a csodát

De nem jön

Nem jön míg vannak akik tespednek,azt mondják,hogy hát ígyis jó...

Nem jó,én ezt nem fogadom el...

Lehet menni bátran előre és nem hátra,hogy hova? Építkezni egy jobb világba

2022. okt. 5. 07:15
 8/32 anonim ***** válasza:
33%

5: az átlagembernek azt kell felismerni, hogy akinek csak állami oktatásra van pénze, és ez a többség, annak tiltakozni kell, mert a gyereke sorsát érinti a lecsúszó oktatás


A fideszes politikusok gyerekei mind drága, milliós tandíjú magániskolákba járnak. Persze, hogy őket nem érdekli a dolog.

2022. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
2022. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Fogadni mernék hogy még egy ilyen nyomorult tüntetésnek csúfolt szabadtéri foglalkozáson sem vettél részt de azért osztanád az észt.
2022. okt. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!