Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar fizetésedből valaha...

A magyar fizetésedből valaha volt lehetőséged külföldön nyaralni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Minden hónapban elrepülünk külf9öldre. Többnyire csak egy hétvégére. De igen, nyaralni is évente elég sokszor.

Szánalmas magyar fizetésből.


De ez nem azt jelenti, hogy itt jók a fizetések, SŐT. Ebből egyedül azt a következtetést vond le, hogy a fapadosok és az airbnb korában a nem hülyék előtt rengeteg lehetőség van, amit a bamba fidsszavazók úgysem tudnak kihasználni.

2022. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Volt idén is, széltébe hosszába bekocsikáztuk Itáliát, elég is volt. Jövőre csak északig megyünk!


Rómától lefele olyan volt mintha békésmegyébe vagy nógrádba járnátok...

2022. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"magyar fizetésedből"


Azért van különbség magyar fizetések között, nem azonos a keresete egy K-Magyarországi részmunkaidős bolti árufeltöltőnek és egy fővárosi telephelyű multiban dolgozó Senior programozónak...


Ahogy többen is írták, valóban nem kerül sokkal többe egy horvát vagy görög nyaralás (sőt...), mint egy balatoni üdülés. Ha értelmiségi munkát végzel vagy olyan területen dolgozol Mo-n, ami felkapott (pl: burkoló, villanyszerelő, CNC esztergályos stb...) akkor egyáltalán nem kellene, hogy gondot okozzon a külföldi nyaralás évente legalább 1-2x.

2022. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

25 evesen voltam eloszor kulfoldon nyaralni de akkor is valakihez mentem, tehat szallasert nem kellett fizetni, csak repulojegy meg koltopenz. Elotte csak a szomszedos orszagokban jartam, 1-1 napot toltottem el, sot nem is egy egesz napot mert pl Szerbiaba reggel mentem, delutan jottem haza es nem udules volt hanem vasarolni mentem.

Magyar fizetesbol ugy lehet kulfoldre menni nyaralni ha nagyon jo allasod van vagy egesz evben arra sporolsz.

2022. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xp ali ***** válasza:
Magyar fizuból is lehet menni külföldre nyaralni. Nyilván nem Dubaiba, meg Hawai-ra. De előszezonban a kaját magad megoldva simán kivitelezhető pont annyiból, mint itthon.
2022. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!