Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most,hogy fele annyi lett a...

Most,hogy fele annyi lett a gáz világpiaci ára, mi lesz a 7*emelt árral?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 7. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még meg 7*-ik.
2022. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mocskos fidesz
2022. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos marad, mert vissza kell tölteni az államkasszát.
2022. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
100%
Most majd lapítanak mint szar a gazban, és túlszámláznak amíg csak bírják.
2022. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még a rezsicsökkentett gázárak voltak, akkor is többet fizettél mint a világpiaci árak, mert akkor olyan alacsonyak voltak a világpiaci árak, hogy pl. a covid alatt negatívba is átcsaptak néhol.

Az államnak MINDIG bevétele van a lakossági gázfogyasztásból, egyfajta gázadó.

2022. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

A linkelt oldalad grafikonjai szerint meg március-április környékén brutálisan elszálltak a gázárak. Akkor te mennyit fizettél érte?


Azt nem tudjátok felfogni, hogy amit vesznek gázt, annak az ára nem követi napról-napra a világpiaci árakat.

2022. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, most kaptam egy mvm számlát amiben az mvm azzal kezdi egy ilyen tájékoztató kis papíron, hogy a magyar kormánynak hála megmarad a rezsicsökkentés az átlagfogyasztásig. Nem is tudom kiktől hallom ezt unásig... csak nem a fidesztől? Vaj' véletlen egybeesés, hogy ugyanazt mondják, vagy az mvm a fidesz talpnyalója? Tippem szerint utóbbi.

Amúgy...

Már 2015-ben is ugyanez volt, amikor az oroszok alapvetően sokkal olcsóbban adták a gázt, mint ami egyébként a rezsicsökkentett árat te kifizettél. Már akkor is milliárdokat kerestek ebből, valakik... ez tehát egy jól bevált recept. Arra gyanakszom, Szijjártó gázszerződésével már tudták előre, hogy néhány hónap és olcsóbb lesz a gáz mint a rezsicsökkentett ár, de azért fizessünk érte 7x-es meg 10x-es árat! Figyi... ha ezt szavazták meg 3 millióan akkor úgy látszik, ez kell nekik. Most én kezdjem el, hogy én előre szóltam??? Mert hogy szóltam, választás előtt.....

2022. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gázt előre le kell foglalni, néhány hónapos késéssel követi az aktuális piaci árat.
2022. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre még marad a 7-szeres ár túllépéskor. Kell hozzá egy átfutási idő, hogy ez a számlánkban is érezhető legyen.
2022. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!