Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány idején jobb volt az...

Gyurcsány idején jobb volt az élet valamivel Magyarországon mint most?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, mert Gyurcsány idején még gimnazista voltam és a szüleim tartottak el. Igazából nem nagyon voltak akkoriban anyagi problémáink, pedig nem gazdag családból származok csak egy átlagból. Most már egy ideje külföldön élek és dolgozok.

De rohadtul nem jön ki a matek, hogy a fenébe lehet Magyarországon most megélni ilyen árak és bérek mellett. Ha meg még lakbért vagy törlesztőt is kell fizetned, akkor bekrepál a számológép, egyszerűen az végképp érthetetlen. Magyarországon a bolti árak már kifejezetten drágák még Nyugatról nézve is. Összességében is elég drága ország lett, régebben még olcsó ország volt. De a bérek színvonala az elképesztően hitvány, én 6-szor annyit keresek Ausztriában mint amennyit Magyarországon ajánlanának.

Tudom, a bérek Gyurcsány idején sem voltak magasabbak meg Nyugatiak, de az árak legalább olcsók voltak, a forint viszonylag erős volt. Szóval akkor összességében mégiscsak jobban éltünk Feri idején, jobb kormány volt?



2022. okt. 9. 23:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%
7# ja akkor azért volt 2006 is ugye mert olyan rohadtul jó volt
2022. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%
2006 Október
2022. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Henrik182 ***** válasza:
5%
Gyurcsány jobb volt!
2022. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
23# és indok?
2022. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%
#24 szerintem a 23-as indoka egyszerűen a szerelem:) Szerette Ferit, neki így volt jó :)
2022. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Henrik182 ***** válasza:
0%

Indok az hogy a szegényeknek segitett, volt lehetőség hogy állami támogatásban részesüljenek mint pl. a szocpol.

És a gazdagok meg a szegények között nem volt akkora a távolság mint ebben az orbáni diktaturában.

2022. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
26# hát tesó te nagyon hülye vagy . Ha neked a szegény az a párttagkat és a külföldi milliárodosokat jelenti akkor igen
2022. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!