Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jó az embereknek az...

Miért nem jó az embereknek az Orbán rezsim?

Figyelt kérdés
A Fidesz tökéletesen felismerte és volt ideje felkészülni, hogy mire van szüksége a magyar népnek. Legalábbis alternatíva nélküli, minimális befektetéssel, hogyan lehet a lehető legnagyobb hatalmat elérni, megtartani. Felsorolni úgy érzem nem szükséges. A magyar nép már 1994-ben tanúbizonyságott tett a szabadságszeretetéről, aztán 2002-ben elbukott, 2006-ban kikapott a Fidesz. Ennek a szerencsétlen történelmi fejlődésű országnak, magyar népléleknek éppen erre a nemzeti köntösbe bújtatott neoliberalizmusba öltött posztkádárista valamire van szüksége. Ha jön egy nagy válság, akkor esetleg visszaszavazzuk a másik exkomcsi, neolibsi brigádot és szellemi utódait.

2022. okt. 11. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert nőt a Rezsim ezért nem jó az orbán rezsim
2022. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nekem jó.
2022. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
1994-ben nem a "szabadságszeretet", hanem a posztkomcsi nosztalgia győzött.
2022. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3#

Bocsánat. Elfelejtettem idézőjbe tenni.

2022. okt. 11. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A tájékozatlan proliknak jó, mert nekik be lehet adni, hogy nyugaton rosszabb.
2022. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"A Fidesz tökéletesen felismerte és volt ideje felkészülni, hogy mire van szüksége a magyar népnek."

Akikről beszélsz azoknak nyilván jó, ezért is vannak hatalmon. Valóban jól kiismerték a néplelket és hogy mivel lehet manipulálni az embereket.

De amúgy a magyar nép sem egységes, nem mindenki elégedett.

2022. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Én múlthét óta vagyok Berlinben és konkrétan, olyan, mintha valami csodavilágban lennék. Meg akartam már nézni, hogy néz ki ez a romlott nyugat, de semmi sem igaz, amit otthon mondtak róla!

Az árak, kb ugyanolyanok, mint otthon, viszont itt az emberek, még most is boldogok, mosolyognak, erőszaknak nyomát sem látni, a sokak által no-go zónának emlegetett Spandau, mint valamilyen nyugott kisváros lenne. Gyertek és nézzétek meg magatoknak!

2022. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5#

De ez jó mindenkinek. A tájékozatlan proli gyermekei kimennek külföldre. A gyermekek pénzt keresnek, néha hazajönni vagy elmenni látogatóba nem probléma. Az orbánista proli pedig idehaza megküzd a gyurcsányista prolival az urnánál, vagy valami kommentszekcióban a gyermekeink jövőjéért.

2022. okt. 11. 09:50
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert hülyék. Aggódnak a németek sorsán, miközben német levezőtársam, akik ott a középosztályba tartoznak azért panaszkodik, mert drágultak az árak és most nem tudják folyamatosan tankolni mindkét autót, hogy külön menjenek be a városba vásárolni.
2022. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

"Az orbánista proli pedig idehaza megküzd a gyurcsányista prolival az urnánál, vagy valami kommentszekcióban a gyermekeink jövőjéért."


Elég baj, ha ez kell.

2022. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!