Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire használtátok ki a...

Mennyire használtátok ki a hatósági áras élelmiszereket?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve, hogy pár élelmiszer ára hatóságilag maximalizálva van. Így végiggondoltam, hogy az elmúlt 1 évben a mi háztartásunk egyik terméket sem vásárolta. Mondhatni minket nemigazán talált meg ez az intézkedés:D

Ti mennyire használtátok ki a hatósági árakat?



2022. okt. 17. 23:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Talán 1-2 doboz tejet sikerült venni hatósági áron, csirkemellet nem rémlik, hogy sütöttem volna az utóbbi évben. Bár ha azt nézzük, h az éttermek is hatósági áron kapják, akkor közvetve kihasználtam. :D
2022. okt. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ár bevezetésekor vettem egy zacskó cukrot.

Fele még mindig megvan mert nem használjuk túl sokat csak sütibe.


Időnként veszek húst is de nem igazán hozott lázba.

2022. okt. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 mindentudó99 ***** válasza:
En vettem vagy 700 kiló cukrot cefrébe mint mindíg. Persze még az elején betároltam míg lehetett kapni.
2022. okt. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Milyen hatósági áras? Hol láttál te 1200 forintos csirkemellet mostanában?
2022. okt. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Salx Narval ***** válasza:
Nem veszek sem többet, sem kevesebbet ezekből a termékekből mint máskor, mármint ha kapnék.:D A többségük lekerült a közelemben lévő boltok polcairól, abból a kevésből amit esetleg rendelnek csak a korán kelőknek jut, nekem csak ritkán.
2022. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyszer akartam 20kg cukrot venni mamámnak, mert lekvárt akart főzni. Hát végül is 2 nap alatt 3 városból össze tudtam szedni, szóval mondhatjuk, hogy kihasználtam. Bár a sok utazás miatt szerintem bőven többe volt, mintha simán "rendes" áron megvehettem volna az első boltban.
2022. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Régi időkre emlékeztet amikor olcsó volt a banán csak nem lehetett kapni.
2022. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csirkemellből mindennap eszem 30dkg ot, sokminden más mellett. Konditerembe járok és kell a fehérje az izmoknak.
2022. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csirkemellet néha, tejből elég sokat iszunk, úgyhogy abból be is táraztunk.
2022. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Pfú, azért csirkemellből ennyit enni elég kemény. Ezeknek a bolti csirkemelleknek konkrétan 0 íze van. De még a csapvíz is ízesebb náluk:D

Pont a múlthéten vettem ki a fagyóból egy csirkemellett (amit még a hatósági árazás előtt vettem.... ilyen gyakran fogyaszotk ilyesmit:D) de már hetek óta rágódtam, hogy hogyan készítsem el, hogy ifnom legyen:D Sokszor mézesmustáros mártásban cisnáltam, de az tmár meguntam. Végül kakukkfüves-barnasörös páccal csináltam, dehát... a húsfogyasztás legalja szerintem:D

Mármint nem akarom minősíteni aki ezt eszi, biztos lehet valahogy finomra is csinálni, meg a gyúráshoz ez kb kötelező, csak na, a bolti csirkemell gasztronómiai értéke hát... nem nagy:D

2022. okt. 19. 20:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!