Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a középosztálybeli...

Szerintetek a középosztálybeli Fideszes, keresztény mintacsaládoknál mennyire gyakori az, hogy az anyuka zúgivó, a gyerek meg titokban kokózik, ekizik, hogy el bírják viselni a konzervatív apukát?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 14:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

"Sokkal inkább a fideszes elit kereszténységtől és középosztálytól fényévekre lévő tagjait."


Olykor pedig az ellenzék kispesti büszkeségeit, akik a demokratikus ellenzék oszlopos tagjaiként valós alternatívát kínálnak. Igaz egy felvételen saját magukat nem ismerik fel, annyira szét vannak csapva.

2022. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

#11


Így van. Nem azért nem említettem a ballibeket, mert őket ne jellemezné ez az életmód, hanem mert a kérdéshez nem igazán kapcsolódott. A kokózós, kurvázós, rongyrázó életmód pártfüggetlen, az ideológiai megfontolásoknál sokkal hangsúlyosabb vezérelv, az, hogy ide nekem, amit csak lehet, amikor csak lehet. Persze az utóbbi bő tíz évben leginkább Fidesz-közeliként definiálhatók e kör tagjai, de ez sem jelent semmit, hisz sokan közülük előtte MSZP–SZDSZ-közeliek voltak.

2022. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Persze az utóbbi bő tíz évben leginkább Fidesz-közeliként definiálhatók e kör tagjai, de ez sem jelent semmit, hisz sokan közülük előtte MSZP–SZDSZ-közeliek voltak.

Ez mekkora ballib csúsztatás.. De ügyes:))


Mondhatjuk, hogy a korrupcióban érintettek leginkább baloldaliként definiálhatóak?

Vagy, hogy a hazugság az esetek túlnyomó részében az ellenzéki pártokat jellemzi?

Esetleg, hogy a gazdasági problémákat majdnem minden esetben az ellenzéki pártok okozták?

2022. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

#13


Mi a csúsztatás, bogaram? Hozzál fel valami cáfolatot! És mi a ballib a hozzászólásomban? Ne gyalázkodj, próbálj meg érvelni!


A kérdéseidre válaszolva:

Nem.

Nem.

Nem.

2022. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

#14 Ha még magyarázni is kell öcsém, az nem tudom, hogy az érveid teljes hiánya vagy egy ennyire ostoba védekezési mód.

Állítottál valamit, mint Bolgár úr a klubrádióban: "Persze az utóbbi bő tíz évben leginkább Fidesz-közeliként definiálhatók e kör tagjai".

Mivel te állítottál először (konkrétumok nélkül), így az illik, hogy támaszd alá.

Én pusztán a kételyemet fejeztem ki az állításoddal kapcsolatban.


Nem tudom, minden érthető e, vagy még egyszerűbben próbáljak fogalmazni?

2022. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

#15

Mégis melyiket említsem a rengeteg közül? A túlárazott építkezéseken meggazdagodó, fideszes politikusokat jachtoztató cégek nem Fidesz-közeliek? Orbán veje nem Fidesz-közeli? A kínai és a magyar fél közé beszuszakolt, a vakcinákon milliárdos összeget kaszáló cég nem Fidesz-közeli? A főleg ingatlanban utazó Demszky–Rogán-kör (most épp) nem Fidesz-közeli? A kétszeres áron vett, majd raktárba hányt, illetve elajándékozott lélegeztetőgépeken meggazdagodó cég nem Fidesz-közeli?

2022. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A legnagyobb pénz a tanácsadásban meg az alapítványozásban van. Nem vicc, az egyik fővárosi futballklubnál van milliós fűgondozási tanácsadás.
2022. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#16 Nekem a baloldali tényellenőrzéssel van némi bajom. Ilyenkor nem kell a "bizonyíték" mert egyértelmű.

Azonban mivel minősítetted, hogy "leginkább fidesz közeli", feltételezem szám szerint tudod mennyi volt a fideszes és mennyi az ellenzéki.

2022. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18

Nem tudom, hogy jön ide a baloldal meg a baloldali tényellenőrzés. Én szóba sem hoztam őket. Annál inkább se, mert a baloldal és a hitelesség a tapasztalataim szerint egymást kizáró fogalmak.

2022. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19 Szerintem mindkét oldal ugyanolyan sáros.

Ezért nem értem a többségében "fidesz-közeliként definiálható" állításod, hogyan számszerűsíthető?

Csak jó lenne látni egy kimutatást erről.

2022. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!