Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzed időpocsékolásnak,egy...

Nem érzed időpocsékolásnak,egy fideszesel való kommunikációt?

Figyelt kérdés

Látom h a normális emberek harcolnak,meg győzködik a fideszeseket.

Hát ha ez nektek jó,csak nyugodtan de akkor egy csónakban eveztek velük.

Mi rendes emberek dolgozzunk és beszéljünk inkább egymáshoz.


Én ezt időpocsélolásnak érzem,a természetre kell bízni és ugyis elhullik mert az ő kulturájában nincs összetartás.


Pont ez az aljas céljuk,amíg velük foglalkoztok addig sem magatokkal,szeretteitekkel.

Nekik nincsenek,de nektek már lehet h van és még sok lehet.


Ne feledjétek a sigma grindsetet,dolgozni a saját célok elérésért.Én ezt csinálom csak egyedül unalmas,valaki csatlakozzon.


Építsük a jót,ne hadakozzunk a rosszal mert szélmalom játék.


Vagy max szorakozásnak jó őket felbosszantani,másra nem igen jók.

Nézni ahogy idegeskednek,abban is lehet gyönyört találni...


2022. okt. 27. 19:46
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

válaszoltam kedves 9 es.


https://www.youtube.com/shorts/-SCe8i-Cdf0


Embrace the grindset.


Magyarul diohéjban dolgozz keményen,csak magadra halgass,és válj minőségi emberré.

2022. okt. 27. 20:16
 12/45 anonim ***** válasza:
91%

Tulajdonképp így működik az oszd meg és uralkodj. A jobb -és baloldal már eleve a megosztottságról szól, így az emberek egymást utálják és szemet hunynak a politikusok bűnei felett. A politikusok aztán időközönként váltják egymást, de azért komolyabban nem nyúlnak bele egymás ügyeibe, mert akkor később az ő ügyeikbe is belenyúlnak.

Közben a két tábor egymást gyepálja, ők meg köszönik szépen, jól vannak.

Aztán ugyanezek a politikusok ugrasztják a népet háborúba olyanok ellen, akik soha nem voltak ellenségeik.

2022. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
11-es Ez akkor gyakorlatilag a sztoicizmus. :) De meg fogom nézni a videót mindenképpen.
2022. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
76%
A magyar politika nem ilyen, ahol meg lehet győzni az embereket. A kultúrált vita fogalmát sem ismerik.
2022. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Bizonyíték?

Én csak azt tudom h nem lehet éretlmesen beszélni egy fideszesel,mert alapvetően gonsoz,megalkuvó és alattomos meg romlott.

Ők még csak nem is jobbosok hanem opportunisták...

tipik magyarok,akik arra hajolnak amerről kedvezőbb a szél.Ez a takonygerinc vezetett trianonhoz,mohácshoz.


Ha aztmondom több tanári fizetés kell ők kitalálnbak mindent amiel ezt meg lehet akadályozni.

nyílt erőszakot,burkoltat.hazugságokat,csalást,ködösítét,fél igazságokat,figyelemelterelést.MINDENT

csak azért h a másiknak rossz legyen.



Ne térjetek hát le az útról.

2022. okt. 27. 20:23
 16/45 anonim ***** válasza:
91%
14-es Amúgy érdekes olvasgatni a reformkori nagyjaink vitáit. Nem anyáznak, hanem logikus érveket használnak és arra törekednek, hogy minél közelebb kerüljenek az igazsághoz. Nem egymás ellen harcolnak, hanem azért, hogy közösen alkossanak valamit és gond nélkül elismerik, hogyha hibáznak.
2022. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Mit fogunk hát tenni h jobbá váljon az életünk?Vajon hányan vagyunk?

Én nem vagyok túl okos,csak vágyaim vannak.

Elöszőr talán minden jó embernek a saját lábán kell állnia biztosan.

ELég pénz,megfelelő egészség,szerető család,és aztán a közösség.

Hogyan akarunk segíteni másnak ha magunkon s etudunk?

Én még fiatal vagyok,nem állok a lábamon,de csak idő kérdése.


Talán inkább tömeges migrációra kellene adjuk a fejünk,mert nem érdemes a sodrással szembe uszni.


Valami okosat kell tenni.

2022. okt. 27. 20:28
 18/45 A kérdező kommentje:
16 os be tudnál másolni forrást?Érdekel a dolog!
2022. okt. 27. 20:29
 19/45 anonim ***** válasza:
69%

"Én csak azt tudom h nem lehet éretlmesen beszélni egy fideszesel,mert alapvetően gonsoz,megalkuvó és alattomos meg romlott."


Ha mindenki egy kalap alá van véve és nincs esély a változásra, akkor a baloldalnak örökre lőttek, ugyanis hárommillió Gonosz szavazott a Fideszre.

Akkor honnan szerez a baloldal még egymillió szavazót? Vagy megint abban fognak reménykedni, hogy a szélsőjobb elvisz párszázezer szavazót 2026-ban?

Mi lenne ha végre felfogná a baloldal, hogy esélyük csak akkor van, ha egy rakás fideszest sikerül átcsábítani hozzájuk? Ehhez pedig a baloldali gyűlölethadjáratot kell először megvágni, amivel a fideszeseket alázzák napi szinten minden online platformon. Méz-ecet-légy.. mindegy.

2022. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
24%
#19: Nem tudod őket meggyőzni. A gyűlölet teljesen elvakította őket.
2022. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!