Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzed időpocsékolásnak,egy...

Nem érzed időpocsékolásnak,egy fideszesel való kommunikációt?

Figyelt kérdés

Látom h a normális emberek harcolnak,meg győzködik a fideszeseket.

Hát ha ez nektek jó,csak nyugodtan de akkor egy csónakban eveztek velük.

Mi rendes emberek dolgozzunk és beszéljünk inkább egymáshoz.


Én ezt időpocsélolásnak érzem,a természetre kell bízni és ugyis elhullik mert az ő kulturájában nincs összetartás.


Pont ez az aljas céljuk,amíg velük foglalkoztok addig sem magatokkal,szeretteitekkel.

Nekik nincsenek,de nektek már lehet h van és még sok lehet.


Ne feledjétek a sigma grindsetet,dolgozni a saját célok elérésért.Én ezt csinálom csak egyedül unalmas,valaki csatlakozzon.


Építsük a jót,ne hadakozzunk a rosszal mert szélmalom játék.


Vagy max szorakozásnak jó őket felbosszantani,másra nem igen jók.

Nézni ahogy idegeskednek,abban is lehet gyönyört találni...


2022. okt. 27. 19:46
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
93%

#16

Szvsz ez már csak egy eltorzított romantizálása egy letűnt kornak.

Az lehet, hogy nem volt ilyen proli szintű fröcsögés, de az indulatok ugyanazok voltak már akkor is, hányszor volt, hogy párbajig fajultak abban a korszakban az ilyen nézeteltérések..


Az a helyzet, hogy az agresszió egy ösztönös, emberi sajátosság - évmilliókon keresztül erre programozott minket az evolúció, ezt nem írja felül pár ezer évnyi ún. "civilizáció".

2022. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
74%
19-es A fideszre szavazók többsége nem ideológiai alapon szavazott. Vagy ha igen, akkor csak felszínesen ásta bele magát a politikába. Hallotta, hogy ha az ellenzék nyerne, akkor adóemelés és háború lenne, meg ilyen felszínes gondolatokat. Ergó könnyen meg lehet változtatni a véleményüket és a legutóbbi közvéleménykutatásokból kiindulva kb. 700 ezer fideszes szavazó már csalódott is a kormányban és most már biztosan nem oda szavazna.
2022. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
73%
Budapesten élek, értelmiségi családból származom, a bárataim mind diplomás emberek, külföldi cégnek dolgozom, szóval nem ismerek személyesen fideszest egyet sem. Kizárólag az interneten találkozom velük, itt meg nem tudom eldönteni, hogy ki trollkodik, ki fizetett propagandista, ki hülye, így már régesrég csak a nevetségessé tételük érdekel, nem az, hogy "vitatkozzak" velük.
2022. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
91%

21-es A párbajok hozzátartoztak ahhoz a korszakhoz. Hogyha valakit becsületsértés ért és nem akart revansot venni párbaj formájában, akkor a társadalom gyakorlatilag kiközösítette. De a társadalmi rétege mindenképpen. Ez nem azért volt, mert annyira összekülönböztek. :)


Lehet, hogy utólag tűnik ideálisnak a kép, de az tény, hogy logikus érveket használtak, nem pedig egy későbbi fogalommal élve Göbbelsi hazugságpropagandába nyomtak bele súlyos milliárdokat.

2022. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
64%

"A fideszre szavazók többsége nem ideológiai alapon szavazott."


Ezt a stabil kétharmados eredményt már nem lehet megmagyarázni "csak M1-et nézek a disznóólban" ötleteléssel. Ilyen logikával a baloldaliak csak a baloldali hírportálok véleménye alapján szavaznak, hisz kizárólag azt olvassák. Ezt el lehet felejteni. Van egy rakat bizonytalan szavazó, akiket lehet mozgatni jobbra-balra, ha van rá megfelelő jelölt. Amit az Összefogás az előválasztással, visszalépésekkel és hatalmi játszmákkal művelt, az a bizonytalan szavazókat mind a Fideszhez küldték, majd az egész szétesett, ahogy várható volt.

Sok ember csak egy vállalható baloldalra várna, hiába. Aztán jön a fröcsögéshalmaz az online fórumokon, mint a kérdezőé, és elmarja a bizonytalanokat is.

2022. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
57%
25-ös A bizonytalan szavazókat a hazugságpropaganda győzte meg. Azt sulykolták úton útfélen, hogy ha a baloldalra szavazol, akkor adóemelés, háború és nemátalakítóműtétek következnek. Egy átlag szavazó nem tájékozódik részletesen.
2022. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
65%

"a hazugságpropaganda győzte meg"


Ismétlem magam: "Ilyen logikával a baloldaliak csak a baloldali hírportálok véleménye alapján szavaznak, hisz kizárólag azt olvassák."


Ez nem magyarázza a stabil kétharmadot. 2022 van, mindenki olvas mindenféle hírportált. Én origót, telexet, indexet, kurucot is, mert mindegyik oldal érdekel.

Pont a leegyszerűsítés az oka, hogy a baloldal nem tanul a hibákból. Ideje dobni a "minden fideszes retard" retorikát.

2022. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
57%

Egy szóval nem mondtam, hogy retard. Ezt nem tudom, hogy honnan veszed. Egyszerűen nincsen idejük vagy kedvük részletesen tájékozódni, ezért azok az információk a döntők, amikkel akkor is találkoznak, amikor nem is keresik aktívan a politikát. Nem retardáltak, csak nem tájékozódnak aktívan, hanem csak belebotlanak.


És igen, ez illetve egy kis választási rendszer módosítás bőven elég a kétharmad összehozásához.

2022. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
65%
Ez főleg a kérdezőre (aki már eltűnt, nem szeret vitatkozni) és a napi 30 ócsároló kérdésre vonatkozik. Mindenesetre én elmondtam a mondandóm, a baloldalnak változnia kellene, de még mindig ugyanaz a lemez megy: M1, birkák, hazugság, csalás. Innentől sok párbeszédre nincs lehetőség.
2022. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
26%

#6 baszhatod, hogy dagadt vagy...

Tapasztalat, higy az iylenek fekszenek ki elsőnek🤡

2022. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!