Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzed időpocsékolásnak,egy...

Nem érzed időpocsékolásnak,egy fideszesel való kommunikációt?

Figyelt kérdés

Látom h a normális emberek harcolnak,meg győzködik a fideszeseket.

Hát ha ez nektek jó,csak nyugodtan de akkor egy csónakban eveztek velük.

Mi rendes emberek dolgozzunk és beszéljünk inkább egymáshoz.


Én ezt időpocsélolásnak érzem,a természetre kell bízni és ugyis elhullik mert az ő kulturájában nincs összetartás.


Pont ez az aljas céljuk,amíg velük foglalkoztok addig sem magatokkal,szeretteitekkel.

Nekik nincsenek,de nektek már lehet h van és még sok lehet.


Ne feledjétek a sigma grindsetet,dolgozni a saját célok elérésért.Én ezt csinálom csak egyedül unalmas,valaki csatlakozzon.


Építsük a jót,ne hadakozzunk a rosszal mert szélmalom játék.


Vagy max szorakozásnak jó őket felbosszantani,másra nem igen jók.

Nézni ahogy idegeskednek,abban is lehet gyönyört találni...


2022. okt. 27. 19:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy én azt nem értem, hogy ha van egy logikus érvem, akkor miért nem fogadják el? Ha meggyőződ a saját igazadról, nem tud rá reagálni, akkor is ragaszkodik a saját hazugságához. Ez miért van? Most az emberi pszichológia szempontjából kérdezem!
2022. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
65%
#1: Ezt ellenzékiek is csinálják. Próbáld meggyőzni őket egy tévedésükről a HVG-fórumban. Már ha nem tiltanak ki.
2022. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
69%
Én azt érzem időpocsékolásnak, hogy elolvassak egy posztot, aminek a nyitómondatát se sikerült hiba nélkül leírni…
2022. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Igen minden radikális pártkatonával is időpocsékolás lehet jobb vagy bal.
2022. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
2-es Nyilván lehet mindkét oldalon. De mégis miért ragaszkodik az ember akkor is egy hazugsághoz, miután bebizonyosodott, hogy hazugság. Ennek mi a pszichológiája?
2022. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
33%

Én nem győzködöm őket, csak röhögök a sok büdös retardon, meg persze ahol lehet, keresztbe teszek nekik :D

Múltkor pl. a szembeszomszédnál csőtörés volt, tőlem akart kérni egy vödör vizet a WC-t lehúzni, mert a többi szomszéd nem volt otthon.

Megkérdeztem, kire szavazott(tudtam, hogy fideszes), mondta, hogy a fideszre, hát akkor barátom adjon neked vizet Mészáros Lőrinc, és ráb-sztam a kaput :D

Olyan is volt, hogy öreg nyanya a villamoson odajött, hogy leülhetne-e. Megkérdeztem, kire tetszett szavazni? Fideszre. Hát akkor adja át a helyét magácskának Orbán Viktor, keziccsókolom szép napot. Azt a fejet, amit vágott, bazze, videóra kellett volna vennem :D

Ha autóval megyek valahova, ilyen nagymagyarország-plecsnis suzukis prolikat alap, hogy soha nem engedem magam elé besorolni, ha a boltban esetleg a sorban mögöttem áll egy ilyen kokárdás sujtátos ruhás papa, vagy valami magyarharcos pólós, magát qrva nagy szamurájnak képzelő retard, akkor direkt elkezdek rohadt lassan sz-arakodni a pakolással, meg visszaszaladok még valamiért a polcok közé, meg g-cisokáig számolgatom a pénzt, stb. :D


Rohadtul élvezem, ahogy ezek a debilek ilyenkor csak puffognak magukban, majd felrobbannak :D

Beszólni nyilván nem mernek, mert 206 cm magas vagyok és 150 kiló :D

2022. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Kognitív disszonancia,asszem.Nem fér bele a világképükbe.

Egonak is hívják.

Jól látod a szituációt,ez van h miért arról csak találgatni lehet,de nem érdemes.Tudomásul kell venni,és annak alapján cselekedni.


Olyan mint a vallás,a vallásos dogmákat sem lehet bebízonyítani csak elfogadni mert a fejebbvaló aztmondta.

Vagy mint amikor a gyerek hall vmit a szülőtől és az iskolába egy más gyerek mást mondd a gyerek csakazért is kiáll a szülő melett,mert ez érezlmi alapu dolog.Természetes müködés h megvéded amit szeretsz.


Etikailag pedig 2 ember van,jó és gonosz.

Te a jót fogod védeni ő meg a gonoszat.


Mert a fidesznek az a politikája h fuj migráns,meleg.Miért?

Sokáig én is ismételgettem ezeket a gondolatokat,mert ebbe szocializálodtam.

De a liberalizmus felnyitotta a szemem,és rájöttem h mindenki szabaadon csinál amit akar,addig amíg nem bánt mást.


A jobberek meg szabadon akarnak keresztbetenni másnak.


Paradox helyzet

A liberalizmusnak éppen azt kell megtenni amit nem szeretne megtenni.


Olyan ez mintha lenne egy csapat békés földművesed akik csak szeretnének jól élni,de jön a barbár horda aki meg csak ölni akarnak.

Néha ha békét akarsz háboruznod kell....


Vagy mindeki jobban lesz,vagy senki sem.Nekem ez a komment pl segít tisztábban látnom,és remélem neked is hasznos...

2022. okt. 27. 20:01
 8/45 anonim ***** válasza:
42%
#6: Jó életed lehet.
2022. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

7-es Tényleg a kognitív disszonanciáról már olvastam, csak nem ugrott be.


Nekem hasznos ez a poszt. Múltkor írtam ki egy kérdést a tudomány rovatban, de nem nagyon kaptam rá értelmes választ.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..

2022. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező: Mi az a sigma grindset?


Amúgy a sztoicizmus is valahogy így látja, hogy csak azokkal a dolgokkal foglalkozik, ami fölött van befolyása. Mondjuk a politika pont nem ilyen? Mármint azon a szinten, hogy próbálod meggyőzni az igazadról a fanatikusokat.

2022. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!