Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzed időpocsékolásnak,egy...

Nem érzed időpocsékolásnak,egy fideszesel való kommunikációt?

Figyelt kérdés

Látom h a normális emberek harcolnak,meg győzködik a fideszeseket.

Hát ha ez nektek jó,csak nyugodtan de akkor egy csónakban eveztek velük.

Mi rendes emberek dolgozzunk és beszéljünk inkább egymáshoz.


Én ezt időpocsélolásnak érzem,a természetre kell bízni és ugyis elhullik mert az ő kulturájában nincs összetartás.


Pont ez az aljas céljuk,amíg velük foglalkoztok addig sem magatokkal,szeretteitekkel.

Nekik nincsenek,de nektek már lehet h van és még sok lehet.


Ne feledjétek a sigma grindsetet,dolgozni a saját célok elérésért.Én ezt csinálom csak egyedül unalmas,valaki csatlakozzon.


Építsük a jót,ne hadakozzunk a rosszal mert szélmalom játék.


Vagy max szorakozásnak jó őket felbosszantani,másra nem igen jók.

Nézni ahogy idegeskednek,abban is lehet gyönyört találni...


2022. okt. 27. 19:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
17%

#30

8 évig boxoltam anno fiatalkoromban, kiffiú, azóta meg hobbiszinten erőemelésben utazom, viszonylag nehéz elképzelnem, hogy egy magadfajta kis fotelcsicska akár csak meg merjen mukkanni a közelemben :D

És a személyes tapasztalat is az, hogy soha egyetlen ilyen magyarharcoskodó turulb-szó tarsolycsicska nem akadt, aki megpróbált volna élőben így dudorogni, mint te, te kis foscsík, de azért álmodozz csak :DDDDDDDDDDD

2022. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
27%
31 nagyon sajnálom hogy ennyire kicsi a péniszed. :(
2022. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
Inkább csak a vérnyomás emelkedik a magasba az "ilyenektől".
2022. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
16%
Nekem az volt a kedvencem, amikor kirobbant a migrációs válság, és az ellenzékiek nem tudták megmagyarázni, hogy miért jó nekünk és Európának a rengeteg illegális migráns? Amikor szakirodalmat mutattam nekik, hogy ez miért rossz, iszonyatosan meg lettek sértve. Utána csak egy kávét kértem, és hagytam őket átkozódni.
2022. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
23%
6. Milyen szar lehet már 12 éve ilyen olcsó vigaszokkal beérni. És ki tudja, meddig tart még, megéred-e a változást, ugye, puhos.☺️
2022. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
21%

35


Amúgy hogy lehet ilyen dagi, ha itt 12 éve brutális éhezés van?

2022. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
23%
Van ahol státuszszimbólum a minél több háj. Megzabál minden szart, csak minél nagyobb állat legyen. Ha meg kettőnél többet kell lépni, csak piheg.
2022. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
89%
A baráti társaságom egy része fideszes, pedig alapvetően budapesti értelmiségi közegben mozgok. Melóban nulla van, de menő startupoknál mondjuk tényleg nincsenek soha konzik. Miért ne állnék szóba velük? Csak a saját véleménybuborékunkban dagonyázni intellektuális lustaság. Ritkán győzzük meg egymást, de előfordul hogy igen, máskor meg legalább kicsit megértünk egy másik nézőpontot, az is fontos. Ilyen lövészárkok mellet hogy az istenbe akarunk országot üzemeltetni?
2022. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
29%

34-es Pedig a napnál is világosabb, nem tudom ezen mit nem lehet érteni. Ha csak a pénz oldalát nézed, akkor több tízezer munkás, aki kis pénzért is hajlandó dolgozni, ergo jobban megy a gazdaság, több adó, több jóléti intézkedés. Ma az az egyik legnagyobb probléma, hogyha vállalkozást akarsz indítani, hogy nem találsz embert, aki dolgozna, pedig rengeteg lehetőség van.


A szakirodalmat hagyjuk, mert mutatsz egy "szakirodalmat", én mutatok egy másikat. Attól függ, hogy ki írta.


Terrorizmus? Én nem értem, hogy nyugaton talán havonta történik egy bármi, amit migráns követ el és tele fossák vele az állami médiát. Nálunk minden napra jut egy gyilkosság, csicskáztatás, tömegverekedés a Borsodban. Hasonlítsad már össze, hogy akkor mennyire is kell tartani a migránsoktól, hogyha nálunk ez a tesóknak mindennapos.

2022. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
30%

29-es Ez marha jó, hogy arról beszélünk, hogyan lehetne leültetni az asztalhoz egy baloldalit a jobboldalival, hogy értelmes párbeszéd alakuljon ki, erre azt mondod, hogy a baloldalnak meg kell változnia. :D Gyakorlatilag meg is válaszoltad a hozzászólásoddal, hogy nálunk miért nincsen már 12 éve értelmes politikai vita.


Ja, és nem a Feri küldött.

2022. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!