Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak OV látja, hogy...

Miért csak OV látja, hogy amerikai-orosz tárgyalás kell a békéhez és a nyugat miért nem ismeri ezt be?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 06:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
A fő probléma, hogy egy tárgyaláshoz kell a kompromisszumok lehetősége. Az, hogy az oroszok megtartanak minden rabolt területet, nem lehet tárgyalási alap, márpedig ők ebből indulnak ki.
2022. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
Statisztikailag érdemes megfontolni annak az opciónak a lehetőségét, hogy amikor úgy néz ki, hogy mindenki hülye körülöttem, lehet, hogy mégis én vagyok helikopter!
2022. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Azért mer orbán az egyetlen aki csak úgy tudja elképzelni a létet, hogy valaki köcsöge.
2022. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%

Tudják nagyon jól. A vak is látja.

A pozíciókért, hatalomért "megvett" EU s politikusok és a média más, hamis narratívát képviselnek.

Azt pedig mindenki tudja már kinek az érdeke hogy Európa padlóra kerüljön egy összetett világgazdasági hatalomharcban.

2022. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
rabolt teruletek? Nem értem...kaptak 89 után ajándékba a hűségukért egy elég nagy országot,most pedig ebből az ajándékbol (amit nem kezeltek helyén)Visszakérik a ruszkik azt a teruletet ahol orosz kissebség lakik mert bántották őket,semmilyen rabolt teruleről nincs szo,ukrajna a történelem során orosz föld volt
2022. okt. 28. 07:00
 6/31 anonim ***** válasza:
48%
#5 Magyarország meg szláv, akkor most csatoljuk oda északi és déli szomszédainkhoz? Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2022. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%
Ukrajna teljes területe a Szovjetunió szerves és elidegeníthetetlen részét képezi, ha mindet visszavennék akkor sem pampoghatnának.
2022. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 hypno ***** válasza:
70%

#5


Miért Kelet-Ukrajnának hívják azt a területet és nem nyugat vagy Dél Oroszországnak, ha ősi orosz föld?


Az oroszok még a Krímet is lopták a tatároktól, akiket deportáltak onnak, hogy elvegyék a földjüket.

2022. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

"Visszakérik a ruszkik azt a teruletet "


Nem visszakérték, hanem visszarabolták a másik országtól. Nagy különbség. A kérést el is lehet utasítani, ugye.

2022. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
ha szép szoval nem megy akkor jön a Kalasnyikov,az ukránok is szlávok ezek másbol nem értenek
2022. okt. 28. 07:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!