Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatással van rád az...

Milyen hatással van rád az élelmiszerek hatalmas drágulása?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 18:54
1 2
 11/16 hypno ***** válasza:
54%

A vásárlási szokásain némileg változtak.

Pl. régebben 1,5%-os UHT tejet fogyasztott a család, de az most majdnem egy százassal drágánn mint 2.8 -as, így egyértelmű hogy váltani kellett.


Egyébként jellemzően megveszek minent amit szükséges, csak sokkal többet fizetek érte és többet szentségelek.


De aztán megnyugtatom magam, hogy "kinek mit intézett a kormánya".

2022. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Rossz hatással

Fideszesek gondolom ennek is örülnek

2022. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
Amikor a Baloldal kormányozott éreztem a válságot, most nem. Ebből arra következtetek, hogy ez csak a Baloldal aljas hazugsága már megint. Nincs itt válság, csak a Baloldal hazudozza ezt. A Baloldal idején tényleg válság volt. Bele is bukott a Baloldal. És hiába híresztel ilyeneket a Baloldal nincs semmi probléma ma itthon. Csak a Baloldal a probléma, de az nagyon.
2022. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Bizonyos termékeket már nem vásárolunk meg, annyit nem érnek, kevesebbet veszünk a többiből is, és nézzük mi az akciós.
2022. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Külföldön élek egy olyan országban, ahol a valós infláció olyan 10-15% lehet, a 20 nem érjük el. Idén viszont melóhelyet váltottam, ami azt jelenti, hogy a fizum 30%-al lett magasabb, mint az előző helyemen. Szal' én köszi, elvagyok!


Most vettem új iPhone-t és mellé még egy gamer laptop is beficcent,

2022. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eddig is a legolcsóbb saját márkás termékeket vettem, de most már azok nagy része is irreálisan drága, szóval inkább még kevesebbet eszem és többet alszom. Hamarosan visszanyerem a pár évvel ezelőtti, anorexiaközeli alakomat.
2022. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!