Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan a pálinkafőzés...

Most komolyan a pálinkafőzés a legfontosabb dolog?

Figyelt kérdés
szärban az ország, és a Fidesz csak erre képes, hogy pálinkafőzés meg kettős állampolgárság, valamint egykulcsos adórendszer?:|
2010. szept. 28. 17:35
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
ja bocs, igen az igaz, kifelejtettem, hogy 120 nap alatt tényleg rengeteg mindent csinált: mindenhová beültette a saját embereit.(:
2010. szept. 28. 20:38
 12/40 anonim ***** válasza:
25%
A vidéki embereknek ez igenis nem kis dolog. A fővárosból írogató bolsi-jobbikos suttyók meg bekaphatják !
2010. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 bumbi02 ***** válasza:
56%
mert szerinted a vidékiek eddig nem főzték maguknak a pálinkat? ne viccelj már.. szerinted 3 km-el a világvége mögött ki a franc jelenti fel a másikat pálinkafözésér mikor az egész falu ismeri egymást...
2010. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
44%

ma 20:38


Az OK, hogy nektek most ez van kiadva a hírlevélben mint propagandaszöveg, amit egyfolytában nyomni kell. Van nekem is ilyen ismerősöm, öregember, aki pénzért nyomja fórumokon. De nem unalmas már egy kicsit? Ez itt egy kérdésfeltevő oldal, nem hirdetőfelület, ha nem tűnt volna fel.

2010. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
39%

ma 20:19


29 pontos program (az adórendszer átalakításával, kilakoltatások leállításával, közbiztonsági csomaggal), a devizaalapú lakáshitelek betiltása, bankadó, imf-hitelek befejezése stb.


Persze aki a baloldali sajtóból tájékozódik, az ne csodálkozzon azon, ha fogalma sincs, mi történik körülötte az országban.

2010. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
45%
DE miért akkor törlik el a devizahitelt, amikor az megérné? Elvégre ennél magasabb nem sokkal lehet már a CHF. Bááár kitudja...
2010. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 bumbi02 ***** válasza:
67%

29 pontos program (az adórendszer átalakításával, kilakoltatások leállításával, közbiztonsági csomaggal), a devizaalapú lakáshitelek betiltása, bankadó, imf-hitelek befejezése stb.



a 29 pontos programból kiemelném a PROGRAM szót.. azaz ez csak egy terv..(ebből 1-2 dolog véghez lett vive.. többek közt a bankadó ami tetszik)

amugy meg imf hitelek befejezése.. várd ki okt.3át azt akkor kezdödik az igazi kormányzás.. addig nem csinálnak semmit.. akkor visszafogadjk az imf-t mert hirtelen találnak majd mszps csontvázakat... stb stb.. elhalasztják az egykulcsos rendszert mer nem lehet bevezetni csak 2014re..

2010. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%

Nos nekem meg nem tetszik a bankadó...


A jelenlegi állapot az, hogy nekem sz*r, mert magas kamatot fizetek a bankoknak. A bankadó bevezetésétől viszont nekem NEM LESZ JOBB semmivel, még csak örömet sem okoz, hogy ha nekem sz*r, akkor másnak is legyen az...


Nekem az okozott (volna) örömet, ha nem ELVESZIK a bankoktól a pénzt, majd szanaszét szórják azt is, hanem ha ALACSONYABB KAMATRA kötelezték volna a bankokat - így lehetett volna pl. gazdaságot fellendíteni, vállalkozási kedvet előmozdítani, stb.


Pedro

2010. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
48%

"ja bocs, igen az igaz, kifelejtettem, hogy 120 nap alatt tényleg rengeteg mindent csinált: mindenhová beültette a saját embereit.(:"


Nem vagyok egy Fidesz szimpatizáns, de az tökéletesen érthető, hogy a saját embereit akarja fontos helyeken látni. Ha én akarnék valamit csinálni, én is olyan emberekkel akarnám azt tenni, akik velem vannak és nem olyanokkal akik miatt mindig a hátam mögé kell néznem.

2010. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
35%

22:03


"a 29 pontos programból kiemelném a PROGRAM szót.. azaz ez csak egy terv.."


Értem, szóval szerinted egy ilyen összetett programot MOST RÖGTÖN, hetek alatt kell végrehajtani.


Kérdés, hol voltál te a nagy türelmetlenségeddel, amikor bevallottan évekig "nem csináltak semmit" a kedvenc politikusaid.

2010. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!