Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan a pálinkafőzés...

Most komolyan a pálinkafőzés a legfontosabb dolog?

Figyelt kérdés
szärban az ország, és a Fidesz csak erre képes, hogy pálinkafőzés meg kettős állampolgárság, valamint egykulcsos adórendszer?:|
2010. szept. 28. 17:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
66%

"Orbánt egyre jobban őrzik." - Hát vigyázni is kell, nehogy elszabaduljon! Most hogy már pálinkát is lehet főzni... :-D


Pedro

2010. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
51%

"fidesz azt mondta 2 hét alatt szemmel láthatóan javul a közbiztonság.. már több mint 3 hónap eltellett azóta..."


Na, akkor olvassunk együtt híreket.


"Jelentősen csökkent a kisértékű lopások száma az utóbbi egy hónapban. A rendőrök szerint a szigorúbb jogszabályoknak köszönhetően.


A CBA szóvivője szerint volt olyan boltjuk, ahol korábban minden nap fogtak el tolvajt, most csak hetente ketten hárman akarnak valamit fizetés nélkül elvinni. „Kedvezőek a tendenciák, 20-30%-kal csökkent a lopások száma az egy évvel ezelőtti, hasonló időszakhoz képest”- magyarázta Fodor Attila szóvivő.


A szigorítás óta a rendőrséghez csaknem 4 ezer bejelentés érkezett kis értékű lopás miatt. Az elmúlt 1 hónapban 3200 ilyen jellegű eljárás indult, 300 fiatalkorú ellen, akik közül 89 elkövető börtönbe is került.


Aki megúszta a börtönt, fizethetett, a gyorsított eljárásokban csaknem 3 millió forintot szabtak ki a hatóságok."


A forrás a fideszes szócsőnek nem nevezhető atv.


[link]

2010. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 bumbi02 ***** válasza:
62%

na akkor nézzük együtt a dolgokat:


2010.április 12.

- Két hét alatt rendet teszünk


2010.aug 19.-e óta lépett érvénybe a fent emlitett törvény (amivel teljesen egyetértek) ennek hatását még csak most szeptemberbe érezni..


április-szeptember.. ez még vidéken is több mint 2 hét... sőőt több mint 2 hónap...


én spec első intézkedései közé tettem volna ezt a kormánynak.. kb az állampolgárságos ügy elé.. fontosabb lett vna egy ilyen törvény mint az állampolgárság..

2010. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

21:43


"április-szeptember.. ez még vidéken is több mint 2 hét... sőőt több mint 2 hónap."


Értem, szóval az a fő kifogás a kormány ellen, hogy hanem 4 hónap alatt javította érezhetően a közbiztonságot.


A te kedvenc Gyurcsányod konkrétan mit ért el a kormányzása első 4 hónapjában?

2010. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
66%

22:07:


Dezsőke! Nem az a baj, hogy 4 hónap alatt javították a közbiztonságot (bár ezt azért még nem nevezném annak), hanem az, hogy két hetet ígértek - pedig akkor is pontosan tudták, mint ahogy TE is tudod, hogy ez nem fog menni. Mégis beígérték (sok más dologgal együtt), kifejezetten azért, hogy szavazatokat szerezzenek vele.


Ez vajon nem hazugság??? Vagy nem ugyanezt vetették az MSZP szemére? Igen tudom, hogy azok is ezt csinálták. De ez nem menti fel ezeket. Tudod, most az megy a politikai életben, hogy hát neki szabad volt, akkor nekem is...


HÁT NEM. EGYIKNEK SEM SZABAD! Tessék már tudomásul venni, hogy ez nem így működik. Csak egy országunk van, az itt élőknek meg csak egy életük, talán nem kellene elcseszni ezt is a "politikus uraknak".


Pedro

2010. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 bumbi02 ***** válasza:
64%

pedro válaszolt helyettem.. ha én tudom hogy csak decemberre tudok valamit megcsinálni nem mondom azt hogy holnap kész van.. mert utána jogosan kérnek számon akkor is ha elképzelhetetlen hogy holnapra elkészitsem.. ergo, mindenki tudta pontosan hogy két hét alatt nem lehet rendbe tenni semmit.. csak akkor minek mondták orbánék?


amugy meg, azér mer nem értek egyet a fidesszel, orbánnal, már egyből mszps lennék? nem hiszem...

2010. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

22:00


"Dezsőke! Nem az a baj, hogy 4 hónap alatt javították a közbiztonságot (bár ezt azért még nem nevezném annak), hanem az, hogy két hetet ígértek"


Javították a közbiztonságot? Igen. Ez számít. A többi egy frusztrált kis baloldali dühöngése.


Pocsék érzés lehet mostanában balosnak lenni (balosnak lenni mindig szánalmas, de most különösen az), és ez még csak a kezdet, kicsi pedrócska :))))


22:34


"ha én tudom hogy csak decemberre tudok valamit megcsinálni nem mondom azt hogy holnap kész van"


Teljesen igazad van, Gyurcsány a sztár, aki megígérte az ötéves adócsökkentési programot, megnyerte ezzel a választást, majd 2 hónap múlva felemelte az adókat. valóban, vissza kell hozni a kedvenc Feridet, mert ő az igazi :))))


Ti ketten szépen hozzátok az emeszpés színvonalat, azt, amitől az ország 3/4-e irtózik.

2010. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Öreg, ha vak vagy és számolni sem tudsz, azon én nem tudok segíteni...


Tudom, csak az számít, hogy megcsinálták...


Nos, akkor még jó lenne, ha megcsinálnák

- az "azonnali és drasztikus adócsökkentést" (nem az egykulcsos adót!)

- a pedagógusok, mentősök, rendőrök bérének jelentős emelését

- a károkozók, a mások pénzét elherdálók felelősségre vonását (különös tekintettel Kósa és Szíjjártó urak megszólalásainak Forintra gyakorolt hatására)

- a "nem lesznek tömeges elbocsátások" szlogennek visszamenőleges betartását


Mellesleg: Igen, én balos vagyok. A párom pedig jobbos. Mégis jól kijövünk egymással, és ennek az a titka, hogy mindketten meghallgatjuk a másik véleményét. És tudod ilyenkor az ember sok mindenre rájön, ami egyébként elkerülte volna a figyelmét.


Ennek eredményeképpen azt hiszem, sok mindennek nevezhetsz, de frusztrált dühöngő balosnak nem nagyon...

Pontosan látom a baloldal hibáit is, de a jobbét is. Te pedig csak a balét látod. Ez a különbség kettőnk között.


És ez egy igen nagy különbség!


Pedro

2010. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
51%

Pedro,


mintha helyettem szótltál volna, teljesen igazad van!!!

BUmbi 02-nek is!

2010. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 bumbi02 ***** válasza:
51%

elég sok kérdéshez irtam,szal gyüjtsd össze hogy melyikben dicsértem, istenitettem gyurcsányt.. pontosan tudom hogy milyen miniszterelnök volt, és tudom hogy az előző 8 év se a legjobb volt.. viszont ez egy olyan téma hogy 8 évig hallgattuk hogy sz*rul megy( ellenzéktől) aztán most még 4 évig hallgassuk hogy az a bizonyos 8 év? mi is itt éltünk, láttuk...


amugy meg máig volt kánaán.. aztán hirtelen jönnek majd a pofára esések.. mert ez még a kampányidöszak volt.. jön majd a duma hogy az egykulcsos adórendszert nem tudjuk bevezetni (mert ergo ezt mondták nyár közepén kb h 2-3 év kellh ozzá, aztán most igy választások elött mondták h simán megy egyből) jön az hogy a csontvázak miatt mégis kell az imf hitel, és had ne soroljam...


kettönk közt az a különbség hogy én látom hogy mindegyik párt ugyanolyan és csak igérget, és taktikázik...viszont te elhiszed hogy csak az összes többi párt ilyen, a fidesz viszont nem.

2010. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!