Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan a pálinkafőzés...

Most komolyan a pálinkafőzés a legfontosabb dolog?

Figyelt kérdés
szärban az ország, és a Fidesz csak erre képes, hogy pálinkafőzés meg kettős állampolgárság, valamint egykulcsos adórendszer?:|
2010. szept. 28. 17:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk ez a törvény szerintem semmin sem változtat. Sem a lefőzött mennyiségen sem az árfolyamon. Ismét erőteljesen felpofozták a kakát.
2010. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
52%

"A jelenlegi állapot az, hogy nekem sz*r, mert magas kamatot fizetek a bankoknak. A bankadó bevezetésétől viszont nekem NEM LESZ JOBB semmivel, még csak örömet sem okoz, hogy ha nekem sz*r, akkor másnak is legyen az... "



Nem lesz szar a bakoknak, szép lassan majd rádterhelik. :P

2010. szept. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
46%
Minden kis lépést meg kell becsülni!Fikázni a legkönnyebb.
2010. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
43%
Naná !! A sok pancsolt lőrétől még hülyébb lesz a nép és azt lehet írányítani !
2010. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
55%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:27


Erre a hozzászólásra azt tudom reagálni, hogy - sok egyéb gyermeteg dolog, "intézkedés" mellett - ez a mentalitás is azok közé a "politikai megnyilvánulások" közé sorolható, amelyik INDOKOLATLANUL húzzák ki az adófizetők "zsebéből a pénzt", - ha közvetetten is, de úri szeszélyből fogant baromságokra költik el az adókat.


Őszintén kérdezem, hogy miért kell "a Földmagig" mindent szétbombázni, szétk.rni, le-, majd VISSZAépíteni, ha adott munkakörben x, y, ÉS z is tisztességesen elvégezte a napi munkáját?


Nagyon sokba kerül NEKÜNK, ADÓFIZETŐKNEK (!) ez a gyermeteg viselkedés!

Aki nem végzi a dolgát, vagy létszámfelettivé válik - összevonások okán, - menjen! De miért kell időről-időre eljárni ezt a "haláltáncot"?


-Tudom, azért, mert nincs korrupció Magyarországon.

DEHOGY IS NINCS!

2010. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 bumbi02 ***** válasza:
51%

Kérdés, hol voltál te a nagy türelmetlenségeddel, amikor bevallottan évekig "nem csináltak semmit" a kedvenc politikusaid.


nincsenek kedvenc politikusaim.. amugy meg.. az mszp legalább nem igért csodát.. viszont a fidesz azt mondta 2 hét alatt szemmel láthatóan javul a közbiztonság.. már több mint 3 hónap eltellett azóta...

2010. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
7%

18:34


"nincsenek kedvenc politikusaim.."


Annyira elcsépelt duma ez már, hogy igazán megtakaríthatnátok. Minden szoci, aki 2006 tavaszán még lelkesen csápolt kedvenc Fletójának, manapság "pártfüggetlen" és ezek azok, akik nem győzik szajkózni, hogy "minden politikus egyforma".

2010. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 bumbi02 ***** válasza:
30%
majd ha tőlem is hallod azt h éljen fletó akkor alkoss rólam ilyen véleményt.. ne általnosits.. én is általánosithatnék h akik 2006ba örjöngtek a városban az összes fideszes olyan.. ezek alapján...
2010. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
52%

" Naná !! A sok pancsolt lőrétől még hülyébb lesz a nép és azt lehet írányítani !"



Az otthoni főzésről volt szó, nem a boltban kapható pancsokról.

2010. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
49%

"fidesz azt mondta 2 hét alatt szemmel láthatóan javul a közbiztonság.. már több mint 3 hónap eltellett azóta..."



És javult is. Orbánt egyre jobban őrzik.

2010. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!