Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lázonganának az emberek...

Ha lázonganának az emberek akkor olcsóbb lenne a kenyér meg a többi élelmiszer?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 17:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

Tehát attól, hogy embereket látsz a szupermarketekben nem feltétlenül szükséges (de azért semmiképp nem luxus) termékeket venni, az azt jelenti, hogy nincs semmi baj?


Nézz be a Balatonra, mindenki vitorlásokkal jár ott, szóval látszik, milyen jól megy az országnak.

2022. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

#11 Megint ez az ostoba szélsőség.

Attól mert azt írja, hogy nincs nyomor meg gazdasági csőd ahogy vizionáljátok még egy szóval se mondta azt, hogy ne lenne baj - nagy baj, hogy sok embernek ne okozna hatalmas gondot az áremelkedés.

Annyit írt le hogy nincsen AKKORA baj, mint ahogy ti azt el akarjátok hitetni az emberekkel.

Pontosan úgy ahogy korábban meg állandóan elhazudtátok azt amennyivel javult az emberek élete.

Egy csak ebben a ciki, hogy 12 éve nem mentek vele semmire. Hazudtok reggel, éjjel meg este - és semmi eredménye.

Bár ez nem igaz, visszavonom. Van eredménye: a negyedik fidesz-kdnop kormány az eddigi legnagyobb szavazószámmal.

2022. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
48%
23:14: majd erre térjünk vissza tavasszal.
2022. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
16%

#13 Miért, mi lesz tavasszal?

MOST hazudtok, miért kellene tavasszal foglalkozni ezzel?

MOST beszélt a 11-es szélsőségekről mintha az lenne az átlag vagy a normál. Miért kellene tavasszal visszatérni erre?

2022. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
48%
12 és 14-es, minő véletlen, hogy te vagy 0%-os. Mindenki hülye, csak te nem, ha neked így jó, maradhatunk ennyiben.
2022. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
16%
Értem. Válaszolni nem vagy képes arra, hogy mire is kellene visszatérni tavasszal, de persze én vagyok a hülye és nem te. Aha.
2022. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Azt a választ nem én írtam. Mint ahogy láthatod az válaszadói százalékokból is.
2022. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ja, és nem írtam, hogy hülye vagy.
2022. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

#17 Mi a fenének szóltál bele ha semmi fogalmad nincsen róla?

Most komolyan nem lehet megkérdezni valakitől miről beszél úgy, hogy nem szól bele valaki akinek fngja sincsen a témáról?

Okoskodni próbálsz de azt se tudod miről van szó. Mi lenne ha nem próbálnál meg mások helyett szövegelni ha csak ennyire telik tőled?

2022. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%
Te miről beszélsz? Többször válaszoltam a kérdésben korábban, velem is "beszélgettél" korábban... :D És mi az, hogy fogalmam sincs róla? XD Miről nincs fogalmam? Járok boltokba, érzem én is az inflációt, látom a többi embert is a boltban, alighanem pont annyi fogalmam van róla, mint neked. :D
2022. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!