Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadhajtások szerint Észak...

Vadhajtások szerint Észak Korea fasza. Én ezt nem értem ,valaki felvilágosítást adna?

Figyelt kérdés
Szóval a nemzeti radikális réteg szövetségest lát a kommunistákban a "liberális kommunisták" ellen?

2022. nov. 5. 07:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint Észak Korea annyira fasza, annak tudom ajánlani, hogy költözzön oda, és élvezze ennek előnyeit (már ha át tud szökni valahogy a határon mielőtt agyonlövik).
2022. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az alabbi hir alatti kommentek kozott van egynehany, amely lathatoan orul neki, hogy az USA nem boldogul Eszak-Koreaval, de a KNDK-val szimpatizalo es vele szemben kritikus hozzaszolasokra egyarant akad boven pelda:

[link]


A hazai jobb- es szelsooldalnak Eszak-Korea meg mindig nem jon be annyira, mint Putyin meg Kina, inkabb Thurmer Gyuszi Munkaspartja szokta meltatni a KNDK-t: [link] . Na ja, Eszak-Koreatol Vitya aligha lat egy vasat is, igy nem eri meg nyalni Kim Dzsong Unnak, mint Putyinnak meg Hszi Zsinpingnek.

2022. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Forrás?
2022. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13 évesen, tinikorú náciként nekem is bejött Észak-Korea. Csak azóta eltelt 6-7 év, és felnőttem.

Nekik úgy tűnik, ez nem sikerült.

2022. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!