Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás nincs meg a kód?

Népszámlálás nincs meg a kód?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elektronikusan bekuldtem a kérdőívet, amit a végén le is mentettem. Tehát megvan az egész kitoltve.


Viszont valamiért nincs Visszaigazolo kódom, tehát olyan, mintha a végén nem nyomtam volna meg a véglegesitest és bekuldest.


Már kétszer járt itt a népszámlálo, nem voltunk itthon, hagyott üzenetet. (grrr!!!)


Van egy emailcim, ahonnan elkerhetem a Visszaigazolo kódot, de ott meg kéri azt a kódot, amit postán kaptam és amivel beleptem. Ez már nincs meg, mert akkor kidobtuk a kukába, ahogy online kész lettünk vele.


Lehet hogy ezért nem kapok választ az emailre azóta se, csak a pontos címemet tudtam rá megirni.


Gyűlölöm már ezt az egészet, de nem akarok bírságot kapni emiatt.


Járt így még valaki?


2022. nov. 6. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 Az anonim részében hazudtak!
2022. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na megoldódott a probléma, felhívtam a kérdező biztos és ő majd megszerzi a kódot a KSH - tol, azt mondta.
2022. nov. 6. 19:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Eltudod küldeni azt az email címet amire írtál a kód miatt ?
2022. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!