Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért félnek...

A jobboldaliak miért félnek az erős független Nőktől?

Figyelt kérdés
Szerintük a nők csak a konyhába valók, meg hogy szüljék a gyerekeket tucat számra. A független nőket általában megvetik és egyből feministának titulálják őket. Miért baj az nekik ha egy nő egyszerűen nem családcentrikus és inkább a saját karrierjét helyezi előtérbe? Vagy az zavarja őket, hogy az ilyen nőknél esélyük sem lenne..?

2022. nov. 12. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem félnek tőlük, csak lenézik őket.
2022. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%

Jobboldaliként nekem sincs bajom az erős-független nőkkel, sőt..

A feminizmussal viszont annál inkább.

Akik, azt mondjak, hogy a nők csak konyhába valók, azok nem jobboldaliak, csak szimplán bunkók

2022. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk engem egy karrierista nő, akinek az a fontos, hogy minél sikeresebb legyen valami szaros multinál, elég hervasztó. De nem azért, mert a nőknek a konyhában a helye, hanem mert egy embertől ennél többet várok, mint hogy ilyen dolog legyen neki fontos.
2022. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%
Én "baloldali" vagyok, hiszen nem vagyok fideszes 😆 én tartok az ilyen "erős független" nőktől, mert nem erősek, és nem függetlenek, csak a pofájuk nagy, így ilyen labilis, sok pénzbe kerülő, frusztrált, sokat csalódott, törtető, karrier mániás nőket dugáson túl kerülöm, mert mást nem is lehet velük kezdeni...
2022. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%

"Ákos remekül megfogalmazta anno Kadarkai Endrénél, hogy miért káros a női "függetlenség" Egyszerűen nem az a dolguk, hogy függetlenek legyenek. "


Ez milyen korlátolt duma már... Ákosnak meg az a dolga, hogy a fidesz szekerét tolja.

2022. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk Ákos tényleg szánalom, mint ez a gondolata is a nőkről. Pedig Fidesz szavazó vagyok, de ez az ember undorító.
2022. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
"Az hogy egy nő nem családot akar, hanem karriert építeni, meg önmegvalósítani, ez kb olyan, mintha a halak kitalálnák, hogy ők mostantól nem a vízben, hanem a levegőben repülve akarnak élni. Egyszerűen nem működik, nem ez az élet rendje." Ezt add elő az emancipált skandináv országokban, ahol a legmagasabb a termékenységi ráta az eu-ban. A konzervatív lengyeleknél és olaszoknál meg a legalacsonyabb.
2022. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%
#17: Ja, szaporodnak a nem emancipált arabok meg niggerek.
2022. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
18: akkor biztos azért olyan alacsony a gyerekszületés olaszba, meg lengyelbe is, mert a niggerek szaporodnak. Amúgy a vicc az, hogy lengyelbe az abortusz tavalyi szigorítása óta durván visszaestek a születésszámok.
2022. nov. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
#7 ha annak idején egyes halak nem gondolták volna úgy, hogy ők inkább a szárazföldön szeretnének élni, és a konzervatív halak lebeszélték volna őket erről, akkor most mi nem itt. A "természet rendje" nem az állandóság, hanem éppen ellenkezőleg, a változás...
2022. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!