Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért félnek...

A jobboldaliak miért félnek az erős független Nőktől?

Figyelt kérdés
Szerintük a nők csak a konyhába valók, meg hogy szüljék a gyerekeket tucat számra. A független nőket általában megvetik és egyből feministának titulálják őket. Miért baj az nekik ha egy nő egyszerűen nem családcentrikus és inkább a saját karrierjét helyezi előtérbe? Vagy az zavarja őket, hogy az ilyen nőknél esélyük sem lenne..?

2022. nov. 12. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Mert azok a konyhába valók.
2022. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Ez azért nem igaz, a jobboldal nem egységes,
2022. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem inkább a konzervatívokra gondolsz? Inkább ők állnak ki a hagyományos családmodell mellett. És ők sem az erős nőktől félnek, csupán nem szeretik a változásokat. A konzervativizmus megőrzést jelent, a konzervatív emberek a régi értékek, szokások, hagyományok megőrzését tartják fontosnak. Semmi köze ennek az erős nőkhöz :D
2022. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Jobboldali vagyok, de semmi ilyesmitől nem félek. Most akkor mi van?
2022. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Én csak az idióta független nőktől tartok, nem félek .
2022. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Demagóg szöveg.
2022. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%

Ákos remekül megfogalmazta anno Kadarkai Endrénél, hogy miért káros a női "függetlenség" Egyszerűen nem az a dolguk, hogy függetlenek legyenek. Az hogy egy nő nem családot akar, hanem karriert építeni, meg önmegvalósítani, ez kb olyan, mintha a halak kitalálnák, hogy ők mostantól nem a vízben, hanem a levegőben repülve akarnak élni. Egyszerűen nem működik, nem ez az élet rendje.

Azt a libsi maszlagot meg hagyjuk, hogy mindenki csinálja azt, amit akar. Ez soha nem volt így, és soha nem is lesz.

2022. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Senki nem fél az ilyen nőktől.

Általában ezek a nők nem kellenek senkinek, és kitalálják, hogy azért, mert ők "túl erősek meg függetlenek", és ezért "félnek tőlük a férfiak", és még véletlenül sem azért, mert - mint írtam-, nem kellenek senkinek.. :D

2022. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, én nem tudom, honnan szedted ezt, de ez úgy hülyeség, ahogy van.
2022. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Én jobboldali vagyok, és nem félek az erős nőktől, bajom sincs velük, csak azokkal, akikben nincs semmi tartás, szeretet, anyaösztön stb.
2022. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!