Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért félnek...

A jobboldaliak miért félnek az erős független Nőktől?

Figyelt kérdés
Szerintük a nők csak a konyhába valók, meg hogy szüljék a gyerekeket tucat számra. A független nőket általában megvetik és egyből feministának titulálják őket. Miért baj az nekik ha egy nő egyszerűen nem családcentrikus és inkább a saját karrierjét helyezi előtérbe? Vagy az zavarja őket, hogy az ilyen nőknél esélyük sem lenne..?

2022. nov. 12. 21:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%

Jobboldali vagyok, de gyűlölöm a fidezst, ami szétlopta és szétverte az országunkat. Számomra még vonzó is, ha egy nő karrier szinten sokra viszi de ilyenkor is jobb, ha mondjuk nem egy körömfestő cicababa, hanem mondjuk egy mérnök!


Focidrukker vagyok, de van valami taszító benne, ha egy nő focizik. De ha mondjuk mérnök és azzal csinál karriert, az vonzó! Ilyen vagyok, na!

2022. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
gyűlölöm a fideszt* Na jó, Fideszt* de ha nagybetűvel is írom, akkor is szétlopta és szétverte az országunkat. Előző vagyok.
2022. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!