Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-szavazók miért ilyen...

A Fidesz-szavazók miért ilyen iszonyat tájékozatlanok?

Figyelt kérdés

Most jött ki egy felmérés, hogy a Fidesz-szavazók fele azt hiszi, hogy a Orbánék NEM szavazták meg a szankciókat.


[link]



2022. nov. 16. 17:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
16%

19


Te meg a kérdező szépen felsültetek. Mindig a saját szátokba csapjátok a brokeszt. Na szia kislányom...kisfiam...vagy nem is tudom, hogy milyen genderelefánt vagy.

2022. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
[ma 17:24]: Tök vicces, a magyar wikipedia szerint 82, az angol szerint 83. :)
2022. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

20

Te annyira ostoba vagy. Nincs olyan szankció, ami azért ne lépett volna életbe, mert Orbánék nem szavazták meg. Te tényleg minatpéldája vagy a propagandán élő fideszesnek. De, ha tévedek, rajta, ne csak fröcsögj, bizonyíts.

(Gondolom erre megint fröcsögéssel fogsz válaszolni.)

2022. nov. 16. 17:51
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

22


A NASA szerint is 82.

2022. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%
#15: Miből gondolod, hogy ellenzékiek szavaztak le? Elképzelhető, hogy a fideszes társaidnak nem tetszett, amit mondtál. Én például nem szavaztalak le.
2022. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
90%

Nos mert szép nagy számú a leszavazók pont értékelője.

Pl. az egyiknek 84 %-os.


Általában a fideszeseknek (az ilyen lepontozos fajtának)

kevesebb az értékelő százaléka mert néha még fideszesek is lepontozzák annyira ciki dologkat írnak.


A legtöbb ilyen 50-30-15 %-os.


Persze lehet hogy van köztük fideszes.


csak én kapásból a másikra gondoltam ezek miatt a számok miatt.


De igy vissza nézve simán kijőhet. Bár nem értem hogy mi bajuk van azzal amit mondtam hisz tény hogy a bal és jobb oldal szavazóinak nagyrésze tájékozatlan.

2022. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem lennének ennyire ostobák, akkor nem lennének Fidesz szavazók.
2022. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
24%

Mert ti balosok miért vagytok olyan tájékozattlanok hogy minden szart elhisztek az életképtelen biden-ek és a senkiházi hazug zelenszkijnek?


Először saját házasok táján kéne szétnézni aztán ide hányni a baromságaitokat.


Alapból ugye milyen k*rvára a béke pártján állok? Mikor tegnap becsapódott a rakéta lenygelroszágba azonnal a bohóc az oroszoknak fogta most meg kiderült hogy ukránok voltak de előtte elárasztottátok a gyakorit azzal hogy NATO támadja meg az oroszokat.


Szánalmasak vagytok

2022. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
75%

"Te meg a kérdező szépen felsültetek."


Vicces amikor a Fidesznyik esetében rámutat az ember arra, hogy hülyeséget beszél. Erre a bárminemű logikus gondolkodást mellőzve még a saját vesztes helyzetét is győzelemként értékeli.


Nincs miről beszélni, ehhez már tényleg agyhalottnak kell lenni.

2022. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
69%
#30 Tipikus Fidesznyik. Miután mindenkit elhordott mindennek játssza a csendőrt meg jelentget a férgesse... :D
2022. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!