Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orbáni illiberalizmus...

Az orbáni illiberalizmus lehet a kiüresedett identitáskereső magyar kisember narkotikuma? Pálinkagőzzel, valóságshow-val, nemzetiszín vallásos maszlaggal, éhbéres közmunkás karrierrel, álszent harciaskodó fajvédelemmel?

Figyelt kérdés
A színfalak mögött pedig milliárdos újgazdag fideszesek hízzák gusztustalan gazdaggá magukat pár év alatt lezsírozott Eu-s közpénzekből a"legalizált" korrupció intézményrendszerével.
2022. nov. 17. 11:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%
Felmondtad a szokásos ellenzéki blablát, jár a krumpli.
2022. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom...

Én a magam nevében tudok nyilatkozni.

Számomra (is) a legnagyobb baj a liberalizmussal, hogy nem az élni hagyni elvét követi, hanem azt, hogy amit én akarok, azt akarja más is. Számtalan példát látok a tekintetben, a hogy a "liberális" kisebbség milyen módszerrel próbálja ráerőltetni a saját akaratát a többségre. Ez sokszor nem is csak feltétlenül ideológiai értékek mentén történik, hanem politikai- gazdasági érdekek mentén.

Ez a nemzetállamok visszaszorítása, a nemzeti érdekek semmibe vétele is sok esetben.

Ezért az illiberális jelző nem a klasszikus liberalizmus tagadása, hanem a pontosan annak eredeti értékeit megtartva, a mai világ körülményeit figyelembe véve a klasszikus konzervatív értékekkel való összeegyeztethetősége. Ez az, amit Orbán Viktor képvisel.

Én az alapvető dolgokban, amít ő elmond, leír, stb teljesen egyetértek vele.

És hát a palinkagőz, a valóság - show meg egyebek ABSZOLÚT nem tartozékai ennek. Nagyon rosszul látod...

Tudod mi a legfontosabb tartozéka ennek az illiberális politikának?

A józan paraszti ész, a magyarság tisztelete, a nemzeti érdekek védelme...az, hogy a társadalmi többség által jónak hitt/ gondolt/ kívánt érdekek a legfontosabbak...

2022. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a kilátástalan, szegénységben tartott, tanulatlan birkákra pályáznak. Mit gondolsz miért adják el a szavazatukat egy kiló krumpliért?
2022. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
A progresszivizmus lehet a kiüresedett identitáskereső nyugati kisember narkotikuma? Marihuánafüsttel, valóságshow-val, lmbtq maszlaggal, éhbéres muciológus karrierrel, álszent harciaskodó melegvédelemmel?
2022. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

2# Úgy tűnik neked a gyerekeid oktatása, az egészséged, a fizetésed, a jövőd nem fontos.


Javaslom hogy egyél nemzeti érzést és neveld fel a gyereked a magyarságodból.

2022. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt le merném fogadni, hogy egy Puzsér idézet volt:D
2022. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
16%
Ópán gazdakodik! Bezzeg gyujcsány és a libbantok ideében nem volt ez,Sz(r)TÁJK!
2022. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

7# Te most komolyan az egyik hibájával akarod legitimizálni a másik hibáját?


Értelmi fogyatékos vagy? Ez olyan logika mint ha valaki büntetőfékezik akkor nekem is szabad. Ti tényleg beteg emberek vagytok, mint valami szekta.

2022. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

5# nagyon tévedsz. De te biztosan jobban tudod, mi fontos nekem, illetve, hogy hogyan nevelem a gyermekemet, mint én....na látod,itt már elkezdődött az a probléma, amít fent érintettem

Üdv 2# es

2022. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

9# "Tudod mi a legfontosabb tartozéka ennek az illiberális politikának?"


Lehet hogy tévedek, de azt írtad ez a legfontosabb és te ezt támotagod. Legalább az 5 percel ezelőtt leírt szavaidat ne erőszakold meg...


És ha ezek a pegfontosabbak akkor így neveled a gyereked is. De persze lehet hogy buddhista módon neveled miközben a nagy magyarország térkép alatt ülsz, ki tudja.

2022. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!