Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek tavaly miért...

Az emberek tavaly miért vették fel tömegesen a maszkot,miután bejelentették, hogy nem ért semmit,de kötelező?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem jelentettek be semmi ilyet, nem tudom miből vetted le ezt a butaságot, hogy "nem ér semmit".

Konkrétan elmaradt az influenza járvány és visszaesett a felsőléguti megbetegedések száma is a maszkhordás alatt.

Amikor a zsúfolt tömegközlekedésben felveszi valaki, akkor csökkenti annak kockázatát, hogy mások megfertőzzék.

Vagy úgy gondolod az orvosok 40 éve hordanak maszkot a műtétek alatt feleslegesen, csak hobbiból?

2022. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

1.


Én is láttam az m1-en hogy bejelentették nem volt hatása a terjedés szempontjából ,majd bejelentették hogy kötelező újból

2022. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

1.

Mielőtt nyomod a propagandát tanulj meg gondolkodni:


[link]


"Orbán Viktor szerint nem véd meg a maszk, majd kötelezővé tették

Utolsó frissítés: 2021. november 2."

2022. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyrészt kit érdekel hogy Orbán mit mond, köszönőviszonyban sincs a valósággal már régóta. Másrészt a maszkkal nem magad véded a környezetedtől, hanem fordítva, a környezetedet véded önmagadtól. Arra elég jó védelmet ad, már az egyszerű orvosi maszk is.
2022. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

[link]


Baktériumok és gombák izolálása az arcmaszkoktól a COVID-19 világjárvány idején

2022. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
"„…ne ringassuk magunkat abba az illúzióba, hogy a maszk megvéd bennünket. A maszk nem véd meg bennünket."
2022. nov. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

"Az emberek tavaly miért vették fel tömegesen a maszkot,miután bejelentették, hogy nem ért semmit,de kötelező?"


Milyen emberek?

2022. nov. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom azért kellett hordani Amerikától Japánig (akik előtte is hordták), mert nem ér semmit, de az a mérvadó, amit a fidesz mond a dologról.
2022. nov. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert kötelező volt. A vírusrettegők hiába tagadják, valóban számos alkalommal meg lett mondva, hogy nem ér semmit. Viszont legalább egészségtelen, mert nem lehet benne rendesen lélegezni. Egy időben kísérletezgettem ez ügyben véroxigénszint-mérővel, fél-egy óra maszkhordás után mindig 2-3%-kal alacsonyabb volt a véroxigénszintem, mint előtte.
2022. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván azért hordták az emberek, köztük én is, mert kötelező volt, és inkább felvettem, nehogy kapjak valami jó kis büntetést a maszk hiánya miatt. Aztán hogy ér-e valamit vagy sem, az már nem érdekel, ahol nem kellett, ott úgyis egyből levettem.
2022. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!