Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós miből gondolja, hogy Ő...

Tarlós miből gondolja, hogy Ő lesz a főpolgármester?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 20:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Már négy éve sem sok hiányzott hozzá, a FiDeSz pedig most még inkább lendületben van mint akkor, és most már Demszky sincs az útjában, más „komoly” ellenfele nincs. Gyakorlatilag borítékolható a győzelme, tiszta az út, ezt ő is tudja. Ilyen egyszerű.
2010. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én még SOHA nem hallottam olyan választásról, ahol valaki nyiltan azzal kampányolna, hogy úgysem nyeri meg. Még a teljesen esélytelenek is azt modják, hogy nyerhetnek, vagyha ezt nem is, de azt semmiképpen, hogy elveszítik, inkább azt, hogy van értelme rájuk szavazni. A jelen helyzetben megaztán pláne nem értem miért mondana Tarlós mást. Ez egy akkora fénymarhaság volna tőle.
2010. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Azért mert pontosan tudja, hogy kik állnak a háta mögött.


Ha ezt a választók is tudnák, akkor kapna kb. 2 tucat szavazatot. Talán még annyit sem...

2010. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Engem csak az érdekel, hogy aki nem jár szavazni, az minek panaszkodik? Azzal, hogy nem megy el, és pártot sem alapít, kijelenti, hogy neki mindegy, mi van körülötte...


Amúgy meg igen, a választható alternatívák közül a Fidesz a legjobb.

2010. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
26%
Éljen a nemzeteket felszámoló atlantista háttérhatalom! Köszönjük Fidesz, hogy készségesen kiszolgáljátok őket! Viktot! Viktor! Viktor!
2010. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Végülis nem mind1 miből gondolta? Csak az az egy fontos, hogy igaza lett.
2010. okt. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!